Ücretsiz anti virüs programı önerisi

Daha fazla  
Klasörleri, oyun dosyalarını, programları virüs var mı yok mu diye en iyi şekilde tarayacak anti virüs programı önerir misiniz?

Konu 'Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans' Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Kardeşim bu çok işine yarar 😀
kaspersky mi dersin? Arka planda açıkken oyunlarda fps düşüşü yaşatır mı?
Tarama için ESET Online Scanner'da iyidir. Tarama için kullanacaksanız ESET Online scanner kullanın, koruma için söylediğim 3 antivirüsten birini kullanın.

Eset ücretiz kullanım süresi bitti.

Kaspersky mi dersin? Arka planda açıkken oyunlarda FPS düşüşü yaşatır mı?

Sisteminiz kötü değilse, pek FPS düşüşü yaratmaz ve Kaspersky'ın içinde oyun modu özelliği var, onu yapınca arka planda az kaynak kullanıyor oyuna girince. İsterseniz, oyuna gireceğiniz zaman antivirüs özelliğini kapatın oyundan çıkınca geri açabilirsiniz.
ESET ücretsiz kullanım süresi bitti.

Hayır, ESET Online scanner ile sınırsız tarama yapabilirsiniz, ücretsiz bir yazılım. ESET İnternet Security falan değil bu.

Sisteminiz kötü değilse, pek FPS düşüşü yaratmaz ve Kaspersky'ın içinde oyun modu özelliği var, onu yapınca arka planda az kaynak kullanıyor oyuna girince. İsterseniz, oyuna gireceğiniz zaman antivirüs özelliğini kapatın oyundan çıkınca geri açabilirsiniz.

Hayır, ESET Online scanner ile sınırsız tarama yapabilirsiniz, ücretsiz bir yazılım. ESET İnternet Security falan değil bu.
Eset Linkteki sadece taramamı yapıyor gelecek saldırıları önlüyor mu 30 günlük ücretsiz kullandım süre bitti sildim bu başka bir uygulaması mı yani?

ESET linkteki sadece taramamı yapıyor gelecek saldırıları önlüyor mu 30 günlük ücretsiz kullandım süre bitti sildim bu başka bir uygulaması mı yani?

Hayır, sadece tarama yapıyor, virüsleri kaldırıyor. Gerçek zamanlı koruma sağlamıyor ve ücretsiz. Malwarebytes alternatifi denilebilir belki.

Geri
Yukarı