Ücretsiz antivirüs programı önerisi

ali Kayraa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni PC aldım ve eski laptopun SSD'sini buna takmak istiyorum fakat içinde virüs var mı bir fikrim yok. Bana ücretsiz virüs taraması yapabileceğim bir uygulama önerebilir misiniz?

Windows Defender. 3. taraf antivirüsler hayatımda gördüğüm en boş uygulamalar olabilir. İllede kullanacağım diyorsanız tarama yapmak için Malwarebytes anlık koruma için Kaspersky.

Kaspersky Free kullanabilirsin.

Paralı olduğu için indirmiyordum da ücretsiz olanı nasıl acaba? Ne gibi şeyler sunuyor hani tam taram yapıyor mu yani? F1 2018 sezonu Ferrari aracı geldi aklıma Kaspersky deyince 🥲

Windows Defender. 3. taraf antivirüsler hayatımda gördüğüm en boş uygulamalar olabilir. İllede kullanacağım diyorsanız tarama yapmak için Malwarebytes anlık koruma için Kaspersky.

Windows defeder bende kapalı zaten fakat hayatımda 1 kere işe yaradığını görmüştüm. PC'ye bilerek virüslü bir şey indirmiştim ve algılamıştı. Bir de bu uygulamalar sistemimi yavaşlatır mı yani indireceğim fakat sistemimde yavaşlama olmaz değil mi? Malwarebytes bundan anlık koruma var dediğiniz için.

Paralı olduğu için indirmiyordum da ücretsiz olanı nasıl acaba? Ne gibi şeyler sunuyor hani tam taram yapıyor mu yani? F1 2018 sezonu Ferrari aracı geldi aklıma Kaspersky deyince 🥲

Windows defeder bende kapalı zaten fakat hayatımda 1 kere işe yaradığını görmüştüm. PC'ye bilerek virüslü bir şey indirmiştim ve algılamıştı. Bir de bu uygulamalar sistemimi yavaşlatır mı yani indireceğim fakat sistemimde yavaşlama olmaz değil mi? Malwarebytes bundan anlık koruma var dediğiniz için.

Windows Defender trojan olmayan şeye trojan. Trojan olan şeye ise trojan değil diyor inanılmaz bir program. Malwarebytes öneririm.

Kaspersky ücretsiz versiyonu ile çeşitli taramalar yapabiliyor, korumaya sahip oluyorsunuz. MBAM sadece 14 günlük deneme ücretsiz sonra koruma gidiyor. Amaç sadece tarama ise MBAM bu konuda liderdir, AV değil Anti-Malware kendisi.

Geri
Yukarı