Ücretsiz düzenleme programı önerisi

DikizAynasi

Hectopat
Öncelikle selamlar,

Filigransız bir edit programı arıyorum. Saatlerce edit yaptım (6-7 dakikalık bir şeyi ilk defa edit yaptığım için bu kadar sürdü.) ama sonra yaptığım editi incelediğimde ekranın yarısında filigran olduğunu fark ettim. Bana filigransız ve ücretsiz bir program önerirseniz aşırı anlamda mutlu olurum. Şimdiden yanıtlayan arkadaşlara teşekkür ederim.

Öncelikle selamlar,

Filigransız bir edit programı arıyorum. Saatlerce edit yaptım (6-7 dakikalık bir şeyi ilk defa edit yaptığım için bu kadar sürdü.) ama sonra yaptığım editi incelediğimde ekranın yarısında filigran olduğunu fark ettim. Bana filigransız ve ücretsiz bir program önerirseniz aşırı anlamda mutlu olurum. Şimdiden yanıtlayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Filmora 9 diye bir uygulama vardı bir ara kullanmıştım. Youtube'da premium olarak nasıl indireceğini bulabilirsin. Gayet iyi bir uygulama.

17 hala beta bildiğim kadarıyla. Çok büyük değişiklik getirmekten ziyade geliştirme ve eklemeler getireceğini duymuştum ama detaylı incelemedim hiç.

Nadiren lazım olan arada kullandığım versiyon 16 benim. 2-3 tutorial izleyerek temel işlemler anlamında neyin ne olduğunu anlamak kolay zaten sadece kesme birleştirme vs yapacaksan. Detaylı renk düzenlemesi gibi işler biraz daha zor ama.

Geri
Yukarı