Ücretsiz Google Play Uygulama Yüklemesi

CidQu

Hectopat
Merhabalar, dolar kurunun gittikçe arttığı bu dönemlerde herkes evine kapanmış durumda. Çoğu insanın uygulama(oyun) geliştirmeye ilgisi olduğunu gördüm. Başta da dediğim gibi dolar kuru bir hayli artmakta. İnsanlar çok uğraşıp güzel uygulamalar yapabilmekte, fakat Türkiye'de çoğu güzel uygulama geliştiren insanın buna bütçesi olmayabilir. Yaklaşık 25 Dolar gibi bir ücreti var. Ben de bir oyun geliştiricisiyim fakat biz iki kişi uygulama(Oyun) geliştirdiğimizden 6-7 ayda bir uygulama yüklüyoruz. Bu sırada güzel oyunları, uygulamaları olan insanlar en azından Google Play'e uygulama yüklesinler, kendilerini denesinler diye kısa bir süreliğime hesabımın kapılarını siz güzel insanlara açmak istiyorum. Fakat önden söylemek gerekir bu uluslararası bir platform bundan dolayı uygulamaları alım yaparken katı olabilirim, kimse adının kötüye çıkmasını istemez.

NOT: Technopat yetkilileri kurallarınızda buna benzer bir durum yok diye biliyorum, eğer yaptığım yanlışsa uyarırsanız sevinirim. Şimdiden kusura bakmayın.

NOT2: Herhangi bir sorunuz olursa bununla ilgili her türlü yardıma açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı