[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Faturalı faturasız kullananlar var böyle bir şey yapmaları imkansıza yakında olsa tedbir almak konusunda hak veriyorum. Hesap nasıl kapatılır bulamadım bilginiz varsa yeşillendirebilirsiniz.

Öyle bir şey olmaz. Karta para eklersen olur. Öyle olsaydı ininal benden para çekerdi. Mesela ben 70 TL ödüyorum sabit fiyat öyle ve telefonum üzerine ininal kayıtlı herhangi bir para çekme olayı yok hala 70 TL alıyorum. Karta eklediğin parayı çekiyor.

Arkadaşlar. Hani şimdi siz hesap oluşturup kod aldınız ya. Bu kartların aylık kullanım ücreti varmış. Bu ücret ise 2 TL. İptal etmenin bir yolunu bulun. Haberiniz olsun.

Eki Görüntüle 989958

Karta para yüklemediğin sürece aylık kullanım ücreti çekeceğini sanmıyorum.

Arkadaşlar. Hani şimdi siz hesap oluşturup kod aldınız ya. Bu kartların aylık kullanım ücreti varmış. Bu ücret ise 2 TL. İptal etmenin bir yolunu bulun. Haberiniz olsun.

Eki Görüntüle 989958

Kartı kullanım ücreti. Biz kartı kullanmıyoruz sorun olmaz.

Eki Görüntüle 989958

*Bakiyesi olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti tahsil edilmez.

Bu şekilde belirtmişler zaten.

Arkadaşlar 50.000 stok yok. Şu an bile çalışıyor herkes kullanabilir.

Buradan kazandığı kodlar ile bana @Egoistt dostum before your eyes hedıye ettı.
Ama ne olur ne olmaz elinizi çabuk tutun. Gelecekte bu tür kampanyalar yapar zaten Vodafone.

Steam 10₺ Cüzdan kodu ile George Orwell Hayvan Çiftliği aldım. Son bir hakkım daha kaldı, ne alınabilir ki acep? 😅

Ne olur ne olmaz siz kartı silin. Profil>Kartlarım sekmesinden kartınıza tıklayın. En aşağıdaki sil tuşuna basın ve kartı silin. Bir de annemin ve babamın kimlikleriyle de kayıt olacağım da bir problem oluşturur mu?

Çok heyecanlıyım. :)
Bekle beni amogus. :D
Hocam Hediye Çeki Kullan'a mı basmalıyım?
@261538
Buldum hocam sorun yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı