Ücretsiz IQ testi

Ama test konunun kendisi değil mi? Konuya girenler 90 üzerinden, linke girenler de 80 üzerinden değerlendirilecek falan. Ben mesaj yazdım, 85 falan çıkar o zaman. Gerizekalılık sınırı kaçtı?
Eğlencesine bu konuyu açtım, bu kadar paranoyak olmaya gerek yok.

Süresine bakmadım ama 124 çıktı 6 yanlış cevapla. Birkaç soruda ya hata vardı ya da mantığını yanlış anladım. Eğer bir üniversite veya kurumun hazırladığı bir şeyse muhtemelen sağlamdır. 6 sorunun 5'ini dikkatsizlikten yanlış yapmışım, şimdi fark ettim.

Son düzenleme:
15 soru çözdüm gerisini salladım 82 çıktı.

Çocukluğumdan beri abartısız 15-20 civarı 1 saatten uzun süren profesyonel teste sokuldum ve o dönemlerde bile böyle testlere hep bir tarafımla güldüm. Yine de görünce yapma alışkanlığım olduğu için yapayım dedim, yaşım ilerledikçe böyle basit testlerde gerilemeye başladım artık. 13 - 24 - 26 - 29'da patladım maalesef.

Not: Birazdan gelir arka arkaya deneme yanılmayla hepsini yapan enteresan prototipler.

Son düzenleme:
122 çıktı. 23, 26 ,27, 28 (boş)ve 29'uncu sorular yanlış.

Çocukluğumdan beri abartısız 15-20 civarı 1 saatten uzun süren profesyonel teste sokuldum...
Hocam 27 ve 28'inci soruları spoiler kutucuğu içerisinde anlatabilir misiniz?

132 çıktı.

Sitede HTTPS yok. 443. HTTPS portunu direkt dinlemiyorlar. Sadece 80. HTTP portu açık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…