Ücretsiz Nitro alınabilir mi?

Selam. Ilk once Discord bazen hediye olarak veriyor diye biliyorum ama biraz zor. Parayla almanı tavsiye ederim.

3 aylık olanlar daha önce nitro kullanmamış kullanıcılar için oluyor genelde. Bu 30-40 liraya satılan 3 aylık nitrolar güvenilir ama dediğim gibi daha önce nitro kullanmamış olmanız gerekiyor.

Ücretsiz olanlar hakkında bilgim yok fakat ücretsiz olan bir şeye güvenmezdim ben.

Öyle ucuza nitro veriyorum diyen yerlerden nitro alamazsınız, ücretsiz hiç alamazsınız.
Gayette ücretsiz nitro alınıyor. Sadece bir kart girmen gerekiyor ve 1 dolarlık ücret alıp iade ediyor kontrol amaçlı.

Ücretsiz olanlar hakkında bilgim yok fakat ücretsiz olan bir şeye güvenmezdim ben.

Discord Epic Games, Steelseries, Xbox gibi markalar ile anlaşıp 3 aylık ücretsiz nitro vermişti. Neden güvenmiyorsunuz?

Bir ara Epic Games dağıtıyordu bedava 7-8 tane hesaba almıştım hesapların hepsine Game Pass kodu geldi 2 aylık 1 yıl boyunca ücretsiz Game Pass kullanmıştım :D
Bunun dışında arada Discord size özel teklifler sunuyor ve 10 TL'ye düşüyor fiyatı.

Discord bazen kullanıcılarına 1 aylık deneme amaçlı nitro verebiliyor ya onu beklersiniz ya da parayla alırsınız. Zaten o kadar da pahalı değil neredeyse 5 ekmek parası, 1 tavuk (e**ek) dürüm. (Dediğim nitro boostlu nitro)

Geri
Yukarı