Ücretsiz Online oyun tavsiyesi

Hocam gözünüzü seveyim Valorant'ı bilmeyenmi var.

Hocam CS:GO oynuyorum deyince hoşunuza gider diye düşünmüştüm belki bilmiyorsunuzdur diye. Sizin bilmediğinizi veya bildiğinizi ben nereden bilebilirdim? (Ha bu arada cidden Valorant oynamıyorsanız oynayın yani bilip de oynamıyorsanız oynayın hoşunuza gidecektir bence :) )

Hocam gözünüzü seveyim Valorant'ı bilmeyenmi var.
Birisi yukarıda Overwatch yazmış o zaman onu da bilmeyen mi var ona bakılırsa ya da COD MW 2 yazmış biri söyleyin bu oyunları bilmeyen mi var o mantıkla bakacaksak olaya?

Hocam CS:GO oynuyorum deyince hoşunuza gider diye düşünmüştüm belki bilmiyorsunuzdur diye. Sizin bilmediğinizi veya bildiğinizi ben nereden bilebilirdim? (ha bu arada cidden Valorant oynamıyorsanız oynayın yani bilip de oynamıyorsanız oynayın hoşunuza gidecektir bence :) )

Birisi yukarıda Overwatch yazmış o zaman onu da bilmeyen mi var ona bakılırsa ya da CoD MW 2 yazmış biri söyleyin bu oyunları bilmeyen mi var o mantıkla bakacaksak olaya?

Hocam sakin Valorant'ı denedim bu arada da uçuyor kaçıyorlar hiç sevemedim overwatchide biliyorum fakat nereden indirileceğini bilmiyorum siz haklısınız ben bir anlık öyle demişim pardon hocam.

Hocam sakin Valorant'ı denedim bu arada da uçuyor kaçıyorlar hiç sevemedim overwatchide biliyorum fakat nereden indirileceğini bilmiyorum siz haklısınız ben bir anlık öyle demişim pardon hocam.

Usta Battle.net Launcher'dan indiriliyor. Önceden söylemiştim. Google'a Battle.net Launcher yazınca üstte resmi sitesi çıkar zaten.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı