Ücretsiz Photoshop programı

Neden kimse Krita önermiyor?
Çünkü denemedim :D.
Ben de GIMP öneriyorum, eğer PS’den gelirsen ilk başta biraz zorlanırsın ama alışıyorsun.
GIMP ile yazı yazmayı daha çok seviyorum ama genel olarak PS daha konforlu.
En rahatsız edici sıkıntısı ise GIMP’de hızlı seçme aracı yok, eğer varsa nerede olduğunu da yazın ki çile çekmeyeyim.

Bildiğim kadarı ile CS2 sürümünü ücretsiz yaptı Adobe.

Düzenleme: Aktivasyon sunucuları ve kurulum dosyaları sunucudan kaldırılmış, maalesef CC deneme sürümünü kullanabilirsiniz.
Arşivlerden ulaşılabilir. Bilgisayarıma orijinal ve bedava Adobe programlarını bu şekilde kurmuştum hocam.

Bende Adobe After Effects var o iş görür mü?

Çünkü denemedim :D.
Ben de GIMP öneriyorum, eğer PS'den gelirsen ilk başta biraz zorlanırsın ama alışıyorsun.
GIMP ile yazı yazmayı daha çok seviyorum ama genel olarak PS daha konforlu.
En rahatsız edici sıkıntısı ise GIMP'de hızlı seçme aracı yok, eğer varsa nerede olduğunu da yazın ki çile çekmeyeyim.

Hiç kullanmadım GIMP'i fazla zor mu açıkcas GIMP ücretsiz mi bir de? Photoshopuda kullanmadım öğrenip kullanacaktım fakat ücretli diye indirmedim,

Korsan indirebilirsin onun dışında alternatif bir uygulama kullanabilirsin.

Korsan bulamadım işte.

Son düzenleme:
Bende Adobe After Effects var o iş görür mü?

Hiç kullanmadım GIMP'i fazla zor mu açıkcas GIMP ücretsiz mi bir de? Photoshopuda kullanmadım öğrenip kullanacaktım fakat ücretli diye indirmedim,

Korsan bulamadım işte.
After Effects Video Edit programıdır. Photoshop gibi fotoğraf düzenleme yapamazsın. After Effect Timeline tabanlı bir program.

Photoshop programı diye bir şey yoktur. Photoshop zaten bir programdır. Fotoğraf edit programıdır o. PS'nin yerini tutmaz ama Gimp kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı