Ücretsiz ve Düşük sistem video editleme programı

349398

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Türkiye
Sistemimin kaldırabileceğini düşündüğünüz ve ücretsiz olan edit programı önerileriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sistem: HP BW019NT
4 GB RAM
AMD Radeon R5
AMD A9 9420
SSD mevcut

Kdenlive veya OpenShot.

(Shotcut isimli ücretsiz ve açık kaynaklı bir video düzenleme yazılımı da varmış. Ben denemedim ama belki kullanılabilir.)

Son düzenleme:
Hocam sebebini anlamadım ama GNU/Linux üzerine sıkıntısız çalışan Kdenlive Windows üzerinde çok kasıyor.
Kdenlive, GNU/Linux'u hedefliyor zaten. Ayrıca Windows optimizasyon özürlüsü. Android Studio ve AVD emülatörü de Windows'ta yavaş çalışıyor mesela.

Orijinal Metin:
Kdenlive is an acronym for KDE Non-Linear Video Editor. It is primarily aimed at the GNU/Linux platform but also works on BSD and MacOS. It is currently being ported to Windows as a GSOC project.

Türkçe:
Kdenlive, KDE Non-Linear Video Editor'ün kısaltmasıdır. Birincil olarak GNU/Linux platformunu hedefler fakat BSD ve MacOS üzerinde de çalışır. Şu anda GSOC projesi ile Windows'ta portlanmıştır.

Kaynak: About | Kdenlive

Son düzenleme:
Bu programların yanında HandBrake olmazsa olmaz.(Adobe Media Encoder alternatifidir kendisi. Ücretsiz ve açık kaynaklı.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…