Ücretsiz VP veren bir yer var mıdır?

Adam haklı sonra pişmanlık oluyor
Yağmacı olduğu için öyle birşey yaşamadım. Bir şeyi çok üzün süre kullandıktan sonra tabii baymaya başlar fazla seçenek olduğu zaman baymaz ama.

Boş ver falan demektense yardımcı olsanız.

Brave ile reklam ile kazanılıyormuş. Reklam başına ne kadar veriyor acaba?
hocam steam cüzdan kodu veren siteler var ben uzun zamandır anket piyasasındayım yakında riot e pini de çıkarcaklar zaten şu anda steam falan var.

Tosla var hocam, biraz zor ama davet ettiğiniz kişi başına 3 TL veriyor. 4 kişi davet ederseniz de kampanya olarak 20 TL Steam cuzdan kodu.
Hocam 90.000 sadakat puanı diyor. Kaç ayda bu kadar yapabilirim?
Çok zor kısa sürede yapmak. Çok aktif olsanız bile 2-3 ay sürer.
900 bin görmüşüm özür dilerim.
Konuyu hortlatmışım onun için de özür dilerim.

Halen çalışıyorum. Rollercoin diye bir site buldum, oynadıkça bir şeyler kazanıyosun. Tam anlayamadım ama o siteye giremiyorum. Discordlarına gittim orada da çözemediler.

Halen çalışıyorum. Rollercoin diye bir site buldum, oynadıkça bir şeyler kazanıyosun. Tam anlayamadım ama o siteye giremiyorum. Discordlarına gittim orada da çözemediler.
Denedim, hiçbir şey anlamadım.
Hopi'de veriyormuş bugün öğrendim davet ettiğiniz kişi başına 5 lira.
Naptınız hocam? Pişman olursun diyenleri takmayın bu arada iyon aldım zerre pişman değilim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…