UEFI Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

OnurDgn94

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ama UEFI ile nasıl Windows 10 kuracağımı bilmiyorum yani videoları izledim anladım tek sorun bende hiç Windows 10 keyi yok ne yapıcam ben gidipte 500 liraya Windows 10 mu alıcam?

Bozulan bilgisayarımda Windows 10 keyi vardı. Windows 7'den yükseltmiştim. Onu geri alamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keyiniz BIOS'ta kayıtlıdır zaten. Windows 10 kurduğunuzda otomatik etkinleşecektir.

Keyiniz BIOS'ta kayıtlıdır zaten. Windows 10 kurduğunuzda otomatik etkinleşecektir.
Bpzulan yani eski bilgisayardan bahsediyor.

Arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ama UEFI ile nasıl Windows 10 kuracağımı bilmiyorum yani videoları izledim anladım tek sorun bende hiç Windows 10 keyi yok ne yapıcam ben gidipte 500 liraya Windows 10 mu alıcam?

Bozulan bilgisayarımda Windows 10 keyi vardı. Windows 7'den yükseltmiştim. Onu geri alamaz mıyım?
Maalesef dostum. Eğer Windows 7 KEY'ini OEM olarak aldıysan o KEY bpzulan bilgisayarının BIOS'una işlenmiş durumda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı