Ülke ve Üniversite tercihi

zoroo

Decapat
Daha fazla  
Hocam selamlar... Aerospace veya software engineer seçmeyi düşünüyorum daha 1 senem olsa da aklıma Kanada şu anda var. Başka bir ülke düşünmedim. Hem başvuru koşulları kolaylığı bakımından hem ücret açısından güzel bir üniversite biliyor musunuz? (Kanada olursa sevinirim başka ülkeler de yazabilirsiniz üniversiteleriyle birlikte..)

Hocam selamlar... Aerospace veya software engineer seçmeyi düşünüyorum daha 1 senem olsa da aklıma Kanada şu anda var. Başka bir ülke düşünmedim. Hem başvuru koşulları kolaylığı bakımından hem ücret açısından güzel bir üniversite biliyor musunuz? (Kanada olursa sevinirim başka ülkeler de yazabilirsiniz üniversiteleriyle birlikte..)
Başvuru kolaylığı olduğuna emin misiniz?

Hocam zor ortalamanız iyi olması lazım benim bir tanıdığım mimarlık okuyor fiyatları da tuzlu :(
Bir de o tanıdığım kolejde okuyor üniversiteler daha pahalı seneliği 300.000 TL geliyor.

Başvuru kolaylığı olduğuna emin misiniz?

Başvuru kolaylığı açısından diğer üniversitelere göre bir karşılaştırma istemiştim. Başvuruların kolay olmadığını biliyorum.
Hocam zor ortalamanız iyi olması lazım benim bir tanıdığım mimarlık okuyor fiyatları da tuzlu :(
bir de o tanıdığım kolejde okuyor üniversiteler daha pahalı seneliği 300.000 TL geliyor.

Biliyorum maalesef fiyatlar havalarda...Şimdi diyeceksin ODTÜ, İTÜ varken ne diye istiyorsun ulan sen de o zaman? Haklısın ana hedefim ODTÜ ama yurt dışında okuma imkanım eğer elime geçerse neden olmasın?

Geri
Yukarı