Ülke yanıyor!

(!) Koymak zorunda değilim. Mesajı düşünüp öyle yazın. Düşünmediğiniz belli, kafanız yerinde mi?

Aynen, illa ironi kelimesini anlatmak gerekiyor. Yoksa dalıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1993'te 33 askerimizi şehit eden PKK'nın elebaşlarından Şemdin Sakık'ın 1990'lardaki açıklaması:

"Silahımız tükenir, sayımız azalırsa:

Bodrum'a gider yatlarını yakarız. Antalya'ya iner seralarını yakarız. İstanbul'a çıkar arabalarını yakarız. İzmir'e ulaşır ormanlarını yakarız."

Anlaşılmıştır herhalde.

3-4 yer sanıyordum, durum daha da ciddiymiş. Kayseri'de oturuyorum ama yanan bir yer görmedim, neresi yanmış? Bilen var mı?
Bir benzin istasyonunun yanında da yangın olmuş, yapansa Suriye asıllı 2 terörist. Hâlâ ülkeye yararlarını arıyorum.

Dosya Ekleri

• 20210729_231004.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Evet hatta 2 adam elinde bidonlarla görüldü ormanda bunlar yaptı bırakın vatanımızı. İstemiyorum mültecileri. Vatanımda.

Forum gittikçe Facebook oldu siyaset dışında bir şey yok.

Her yanan yer için bir suriyeli tokatlıyorum.
(Ciddiyim.)

Tesadüften başka bir şey değil. Masum insanlara iftira atmak Allah katında affedilmeyecek sayılı günahlardandır.
Evet, kesinlikle. Cam parçaları var galiba ormanlarda o yüzden yüksek sıcaklıktan yanmışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…