Üniversite 1. sınıf dersler için danışman onayı

Anqel1231

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bu sene üniversiteye başlıyorum. Sistemden 3 gün önce ders kaydımı gerçekleştirdim. Ardından bana şu şekilde bir uyarı verdi: uyarı! danışmanınız tarafından onaylanmamış ders kaydınız mevcut. Ders kaydınınız tamamlanabilmesi için danışmanınız tarafından onaylanması gerekmektedir.

3 gündür de bu yazı yazıyor ne zaman giriş yapsam. Bu danışman onayı için üniversiteye mi gitmem gerek? Yoksa danışman kendisi sistemden onaylayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller. Bu sene üniversiteye başlıyorum. Sistemden 3 gün önce ders kaydımı gerçekleştirdim. Ardından bana şu şekilde bir uyarı verdi: uyarı! danışmanınız tarafından onaylanmamış ders kaydınız mevcut. Ders kaydınınız tamamlanabilmesi için danışmanınız tarafından onaylanması gerekmektedir.

3 gündür de bu yazı yazıyor ne zaman giriş yapsam. Bu danışman onayı için üniversiteye mi gitmem gerek? Yoksa danışman kendisi sistemden onaylayacak mı?

Danışman, Belli tarih sınırı var o tarihe kadar bilgisayarından, kendi sistemlerinden onaylayacak, onaylamak zorunda. Sizin gitmenize gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı