Üniversite araştırması nasıl yapılmalı?

KralTr

Zeptopat
Daha fazla  
Üniversite tercihleri hakkında araştırma yapıyorum.
Genel olarak akademik kadroya bakılması tavsiye ediliyor.
Fakat ben araştırdığım üniversitenin istediğim bölümündeki akademik kadroya bakınca hiçbir şey anlayamıyorum, tam olarak dikkat etmemiz gereken özellikler vs. nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?

?

?

?

Son düzenleme:
Akademisyen kadrosuna da bakmanıza gerek yok artık, üniversitenin size ne gibi fırsatlar sunduğunu iyi araştırın. Özellikle "kariyer merkezi" ne kadar etkinse o kadar iyi olur sizin açınızdan.

Üniversite tercihleri hakkında araştırma yapıyorum.
Genel olarak akademik kadroya bakılması tavsiye ediliyor.
Fakat ben araştırdığım üniversitenin istediğim bölümündeki akademik kadroya bakınca hiçbir şey anlayamıyorum, tam olarak dikkat etmemiz gereken özellikler vs. nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam YouTube'da bu tarz videolar bulunmakta, bakmanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağ olun hocam

Akademisyen kadrosuna da bakmanıza gerek yok artık, üniversitenin size ne gibi fırsatlar sunduğunu iyi araştırın. Özellikle "kariyer merkezi" ne kadar etkinse o kadar iyi olur sizin açınızdan.
Hocam biraz daha açar mısınız kariyer merkezi kavramını tam anlayamadım da

Hocam biraz daha açar mısınız kariyer merkezi kavramını tam anlayamadım da
Hocam YouTube'da bu tarz videolar bulunmakta, bakmanızı tavsiye ederim.
Tamamdır hocam bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı