Satılık Üniversite Hazırlığı İçin İhtiyacı Olana Kitap Yardımı

Zusth

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Schweinfurt
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Müh.
Profil Kapağı
1521758257
Elimde üniversite hazırlığı için olan kullanılmamış veya oldukça az kullanılmış birçok kitap bulunmaktadır. Bir MF öğrencisinin tüm hazırlık yılını fazlasıyla karşılayacaktır. İhtiyacı olan benimle iletişime geçebilir, kargo parasını ödediğiniz takdirde ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer bayramdan sonrasına kadar kimse istemezse geri dönüşüme vereceğim.

Kitaplar YGS ve LYS kitaplarıdır, güncel sınav sistemiyle ufak müfredat değişiklikleri olabilir ancak çoğu konu işinize yarayacaktır.

Fizik
  • Modüler Soru Bankası (1./2./3./4. Modül) YGS & LYS
  • Sıradışı Analiz Yayınları (Konu Özetli/Tamamı Çözümlü) YGS & LYS
Biyoloji
  • Karekök Soru Bankası YGS & LYS
  • Tersyüz Soru Bankası (Nitelik Yayınları) YGS & LYS
Kimya
  • Tersyüz Soru Bankası (Nitelik Yayınları) YGS & LYS
  • Tersyüz Soru Bankası (Nitelik Yayınları) Organik Kimya LYS
  • Sıradışı Analiz Yayınları Tamamı Çözümlü YGS & LYS
Matematik
  • Örnek Akademi Yayınları - Tamamı Çözümlü YGS
  • Karekök MPS LYS Matematik 1 & 2
  • Karekök Matematik Soru Bankası YGS
  • Endemik Yayınları Limit & Türev (2 ayrı kitap)
  • Esen YGS Matematik Soru Bankası
  • Eksen LYS Matematik Soru Bankası
  • SET İleri Düzey Matematik Soru Bankası
  • %100 Yayıncılık Tamamı Çözümlü Güncel Problemler
  • ÜçDörtBeş Yayınları Matematik Soru Bankası YGS & LYS
Geometri
  • Karekök YGS Soru Bankası
  • Karekök YGS/LYS MPS Geometri 1 & 2
  • Bry Geometri Soru Bankası
Türkçe
  • Endemik Paragraf Soru Bankası
Kitapların fotoğraflarını isterseniz E-Mail adresinize yollayabilirim, vaktim olmadığı için boyutunu küçültüp Sosyal'e yükleyemedim. Dediğim gibi çoğu kullanılmamıştır veyahut az kullanılmıştır. Umarım ihtiyacı olan birisini buluruz.

Düzenleme: Tüm kitaplar sahiplerine ulaştırılmıştır.

Son düzenleme:
Çol güzel bir düşünce, umarım ihtiyacı olan birisine giser, alana hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Aynen arkadaşlar bende de var birkaç kitap şu an şehir dışındayım dönünce bir liste yapar bende koyarım buraya. Maksat yardımcı olalım bizim gibi sınava girecek arkadaşlara.

Vay be, neler var. Benim zamanimda bu yayinevlerinin hic biri yoktu. Zafer Geometri vardi, en iyi sorular ordaydi, hala duruyor mu acaba.

Zamanında benim yatığım gibi hepsini çöpe atmadığınıza sevindim. Keşke bizde sizin gibi iyi insan olabilsek. Umarım ihtiyaç sahiplerine ulaşır.

TM’den hazırlanıyorum, matematik ve geometri kitapları çok işime yarar. Ulaşırsanız sevinirim.

Kitapları teslim aldım hocam. Çok teşekkür ediyorum tekrardan.

Son düzenleme:
Konu güncel.

Türkçe, matematik ve geometri kitapları ihtiyaç sahibine teslim edildi. Ancak elimde sayısal derslerin (FKB) kitapları bulunuyor, ihtiyaç sahiplerinin benimle iletişime geçmesini bekliyorum.

Geri
Yukarı