Üniversite için 20000TL PC önerisi

Bütçe
20k-22k

KoKoVerT

Femtopat
Daha fazla  
Üniversite için hem oyun için iyi hem de beni 5 yıl okulda rahat götürebilecek PC.

Eğer birincil amacınız mobilite ve okulda kullanmak ise oyun bilgisayarı almayın, şarjları çok kısa sürede bitiyor. IP Gaming 3 kullanıyorum, Arkada Steam, Discord gibi hiçbir uygulama açık değilken pil tasarrufu modunda %40 parlaklıkla en fazla 4 buçuk saati görebildim. Daha fazla fonksiyonla 2-3 saat ancak görüyor, oyun oynarsanız bir saat zor dayanıyor. Diğer modellerde de durum pek farklı sayılmaz. Bunu göz önünde bulundurun.

tabikide okulda önemli ama oyunda oynayacağım sadece okul için değil yani oyunda önemli benim için bilgisayarda

Zephyrus G14 düşünebilirsiniz, benimde almayı düşündüğüm bir model, pil ömrü yüksek fakat ekranı 14 inç.

Zephyrus G14 düşünebilirsiniz, benimde almayı düşündüğüm bir model, pil ömrü yüksek fakat ekranı 14 inç.
Aslında biraz daha özellik belirtecek olursam 16gb ram , rtx3060 olması tercihim ve fiyatı 20k ile 24k arası olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…