Üniversite için tablet mi laptop mu?

Kajuistaken

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 12.sınıfa geçtim üniversiteye hazırlanıyorum ama aklıma şu takıld. I hem bu sene çalışmak hem de üniversite için tablet mi daha yararlı olur yoksa laptop mu? Oyunda oynayan birisi olarak laptop daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Bu sene de YKS'ye çalışırken tablet çok daha yararlı olur gibime geliyor bilemedim. Bu arada istediğim bölüm sayısal bölüm onu da göz önünde bularak bir fikir sunarsanız teşekkür ederim.

Merhaba, 12.sınıfa geçtim üniversiteye hazırlanıyorum ama aklıma şu takıld. I hem bu sene çalışmak hem de üniversite için tablet mi daha yararlı olur yoksa laptop mu? Oyunda oynayan birisi olarak laptop daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Bu sene de YKS'ye çalışırken tablet çok daha yararlı olur gibime geliyor bilemedim. Bu arada istediğim bölüm sayısal bölüm onu da göz önünde bularak bir fikir sunarsanız teşekkür ederim.

Hocam her işi yapabildiğin için laptop almanı tavsiye ederim. Almışken tabii dikkat etmekte yarar var. Özellikle hava akışı çok önemli. Altta olmaması gerekiyor.

Oyunlara takılmam, zamanımı güzel yönetebilirim diyorsan Laptop. Üniversitede de daha çok işine yarar.

Klavye takılabilen tablet şeklinde laptoplar var. Ders çalışmak için en ideali o bence.

Ders çalışacağın cihazı İntel alırsan cihazda en fazla Metin 2 oynarsın. AMD'nin APU işlemcileri, İntel'den daha iyi. En azından GTA 5 açar. Ama bu konuda da tablet sistem gibi bir cihaz bulamazsın.

Oyun oynayacaksan ekran kartlı laptop almalısın.

Geri
Yukarı