Üniversite ögrencisine aylık 10 GB basvurusu onaylanan var mı?

toros4x4

Centipat
Daha fazla  
1 hafta önce başvurdum hala onaylanma aşamasında. Kampanya daha başlamadı mi yoksa onaylanmasi uzun mu sürüyor?

İnternet desteği için bildirilen IBAN numarasının ve kullanılacak telefon hattının satın alan öğrenciye ait olması gerekmekte bu şartları karşılıyorsanız yakında onaylanır.

İnternet desteği için bildirilen IBAN numarasının ve kullanılacak telefon hattının satın alan öğrenciye ait olması gerekmekte bu şartları karşılıyorsanız yakında onaylanır.

Kimse IBAN sormadı başvururken.

Aynı şekilde benim de kaç gün oldu hala haber yok sırf bu yüzden hattı da üstüme almıştım.

Konuyu görünce bir başvuru durumuma bakayım dedim. Başvurumdan 14 gün sonra "Öğrencilik durumunuz onaylanmıştır. Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." şeklinde bir güncelleme olmuş.

Benim de öğrenciliğim onaylanmış, şuanda diğer şartlar kontrol ediliyor tarzı bir ibare mevcut. Yaklaşık 1 ayda çözümlenir diye tahmin ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…