Üniversite sınavı için nelerden vazgeçtiniz?

• Konuyu başlatan Snopp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Şu an için hiçbir şeyden. Neden diye sorar iseniz. Meslek lisesiyim, haftada 3 gün stajım var. Okul da da sadece meslek derslerini veriyorlar. Uzaktan eğitim de çöp. Lise'yi bitirip sakin bir kafa ile, dershaneye yazılıp çalışacağım. Mezuna kalacağım ama önemli değil. 1 yıl geçten bir şey olmaz. Daha genciz be😃 hem belki ben üniversite'den mezun olana kadar bir şeyler değişir.

Bu ben resmen ben şöyle yaptım 2 yıllık Kocaeli üniversitesinde okuduğum bölümle alakalı bölüme gittim ek puan aldım sadece TYT'ye girdim.Pandemininde yararı oldu.

Çoban olmayı düşünüyorum, böylece bir şeyden vaz geçmem gerekmez(!)

Ondan vazgeçtim. Her ne kadar istemesem de...
Dostum son kez soruyorum.
1602114658897.png
"O" kim? Ve lütfen cevap verin.

Akıl sağlığımdan vazgeçtim.
TYT sınavında sinir krizi geçirdim ve hoca bana eğer çıkmak istersen çık ama bir daha içeri alamayız dedi.
Ölümüne istediğim bir bölüm yoktu, amaçsızca soru çözüyordum. Hiç bilgisayarım olmadığı halde bilgisayar mühendisliği yazdım :D . O yüzden buradayım burası bana donanım açısından bir şeyler öğretiyor. Yazılımı da halletmeye çalışıyorum. Şimdilik iyi gibi bazen acaba yanlış mı yaptım seçerek diyorum ama eminim başka bölüm yazsaydım yine aynısını düşünürdüm. Belki uzaktan eğitimden dolayı odaklanamıyordumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı