Üniversitede laptop lazım olur mu?

437935

Hectopat
Makaleler
1
Elimde eski bir laptop var. Bir yanım diyor sat APU topla, diğer yanım diyor beklet, belki işine yarar. Üniversitede lazım olur mu dizüstü?

Şu an 10. sınıfa geçtim. Sınava daha 3 senem var. (10, 11, 12)

Bende 10.sınıfa geçtim bence şu an bunu düşünmek için erken eğer üniversitede teknoloji ile alakalı bir bölüm okumayacaksanız bilgisayara gerek yok.

Bende 10.sınıfa geçtim bence şu an bunu düşünmek için erken eğer üniversitede teknoloji ile alakalı bir bölüm okumayacaksanız bilgisayara gerek yok.

Erken, farkındayım. Ama ilerideki maddiyat ve ekonomi durumunu bilemeyeceğim için eğer şimdi satıp APU toplarsam ileride laptop gerekir mi? Benim aklımı çelen de bu zaten. Asıl mesele laptopu satıp satmamak arasında kalmam.

Elimde eski bir laptop var. Bir yanım diyor sat APU topla, diğer yanım diyor beklet, belki işine yarar. Üniversitede lazım olur mu dizüstü?

Şu an 10. sınıfa geçtim. Sınava daha 3 senem var. (10, 11, 12)
Aynı Laptop'a sahiptim pazartesi günü 2200'e sattım. Masaüstü topluyorum.

Dediğim gibi teknoloji ile alakalı bir bölüm okumayacaksanız bilgisayara gerek yok.

Henüz ne seçeceğime tam olarak karar veremediğim için büyük ihtimalle satarım. Dediğiniz gibi teknoloji alanına girersem o zamana kadar biriken parayla yeterli olacak bir şey alırım.

Aynı Laptop'a sahiptim pazartesi günü 2200'e sattım. Masaüstü topluyorum.

Hmm... Sattığınız laptopta SSD var mıydı? Ben SSD dahil satmayı planlıyorum. Sizce ne kadar eder? SSD Patriot Burst 240GB.

Henüz ne seçeceğime tam olarak karar veremediğim için büyük ihtimalle satarım. Dediğiniz gibi teknoloji alanına girersem o zamana kadar biriken parayla yeterli olacak bir şey alırım.

Hmm... Sattığınız laptopta SSD var mıydı? Ben SSD dahil satmayı planlıyorum. Sizce ne kadar eder? SSD Patriot Burst 240GB.

Daha üniversiteye çok var ne okuyacağın nerede okuyacağın hiçbiri belli değil.
O yüzden bence şu an neye ihtiyacın varsa öyle devam et ileride alman gerekirse o zaman daha doğru olur gibi.

Geri
Yukarı