Üniversitede sevgili nasıl yapılır?

Ayni kampusten vs tabikide olabilir, fakat yurudugun kisi sayisini abartmamakta fayda var iste.

Ayni kampusten vs tabii ki de olabilir, fakat yurudugun kisi sayisini abartmamakta fayda var iste.

Denemekten zarar gelmez tabii yürüdüğün kızlardan ikisinin aynı bölümde olması hatta kanka olmaları olasılığı da kötü bir durum neyse ki öyle bir şey hiç başıma gelmedi. Ama üniversitede olmanın iyi yanları da bu değil mi çok kişiyle tanışıp aralarından seçebiliyorsunuz. Hatta sizin ilişki istemediğiniz kafanızda binbir türlü şey olduğu dönemlerde bile kızlar ile deneyim kazanabiliyorsunuz.

Güzel uygulama hocam cesaret açısından fikirlerim değişmese de efektiflik açısından gerçek hayattan daha efektif bir şekilde partner bulunabiliyormuş. Di Caprio abimiz gibi bir poz ilk fotoğraf için uygun mudur? tinderda etkileyici olur sanıyorum.

Son düzenleme:
Knk Ben hangi kızla tanışmak için merhabalaşsam kız kabaca davraniyor yada biraz konuşsak sonra çevremden kaciyor. Neden surekli Boyle oluyor? Nerede hata yapiyorum? Bir turlu cozemedim de.

Hocam merhaba cevap verirsen sevinirim.

Son düzenleme:
Ses tonu, deneyimin, beden dilin yaklaşmayalarda çok önemli bu yaklaşmalara yürümelere ilk başladığında çok kötü ruh halinde olduğunda kız kendisine bu kadar deneyimsiz birisinin yaklaşmasını küçük düşürücü buluyor ve sana kaba davranabiliyor. Tabi yeni başladığını düşünerek yorum yaptım bu işleri çok fazla yaptığında da kabalığa ara sıra uğruyabilirsin. Bu kabalıklara en iyi cevap gülüp geçmek kızla konuşmamak onu umursamamak yoluna bakmaktır.

Knk anladım ama her konuştuğumuz kız tersleyip aynısını yapiyorsa o zaman napmak gerekir? Zira sokaktaki serseri elemanların bile sevgilisi var bizim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…