Üniversitedeyken sınava hazırlanmak

hnrdgn

Zeptopat
Daha fazla  
İstediğim bir bölümü istemediğim bir okulda okuyorum. Tekrar hazırlanmaya hevesim var çünkü kendi senemde doğru düzgün sınava çalışmadım. Şimdi sistemli bir şekilde çalışarak sınava hazırlanmak istiyorum ama derslerim düşer, kalırım diye de korkuyorum. 1.sınıf mühendislik okuyorum. Sizce şimdi tekrar sınava hazırlanmak mantıklı mı? Hem üniversiteyi hem sınavı yürütmek mümkün mü?

İstediğim bir bölümü istemediğim bir okulda okuyorum. Tekrar hazırlanmaya hevesim var çünkü kendi senemde doğru düzgün sınava çalışmadım. Şimdi sistemli bir şekilde çalışarak sınava hazırlanmak istiyorum ama derslerim düşer, kalırım diye de korkuyorum. 1.sınıf mühendislik okuyorum. Sizce şimdi tekrar sınava hazırlanmak mantıklı mı? Hem üniversiteyi hem sınavı yürütmek mümkün mü?

Benim kuzeni dondurup hazırlandı hemşirelik okuyordu oda istemiyordu hukuk kazandı Konya'da.

Bence zorlu bir yıl olacağı için diğer sınavlarda da zorlanma ihtimalin var ha dersenki ben kendimi sadece derse veririm kendimi dışarıdan kısıtlarım o zaman hazırlanırsın.

Zamanında benimde böyle bir tecrübem olmuştu ve ben başaramamıştım. Obp kırılıyor, bir yandan üniversiteye gidiyorsun falan baya zor bir süreç ama mühendislikte 3. sınıfa kadar alanla ilgili çok ağır bir dersin olmayacağını düşünüyorum. O yüzden burada tek belirleyici etken senin iraden.

Hazırlanacaksanız bile ikinci sene hazırlayın çünkü ilk sene OBP yarıya düşmüş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı