Üniversiteye kayıt olmama rağmen e-Devlet'ten askerlik için mesaj geldi

Tsk e-Devlet'ten farklı bir altyapı kullanıyor sanırım askerlikle ilgili herhangi bir işlemi şubelerden yapmak en doğrusu, tecil süreniz dolarsa ve muayene olmazsanız para cezası gelir geçen sene günlük 87TL idi. e-Devlet'e güvenmeyin bu konuda.

Tsk e-Devlet'ten farklı bir altyapı kullanıyor sanırım askerlikle ilgili herhangi bir işlemi şubelerden yapmak en doğrusu, tecil süreniz dolarsa ve muayene olmazsanız para cezası gelir geçen sene günlük 87TL idi. e-Devlet'e güvenmeyin bu konuda.

Herhangi bir randevu alınıyor mu askerlik şubeleri için yoksa direkt gidip hallettirebilir miyim?

Alınmadan gittiğini söyleyenlerde var da randevu sistemi de var e-Devlet'te.

e-Devlet'te üniversiteye kayıt olmama rağmen tecil sayfasında herhangi bir kaydınız yoktur diyor. Daha saçma olan YÖK sayfasına girince kaydım var olarak gözüküyor varda zaten belgesini bile çıkarttım.

Geçen yıl 19 yaşıma girdiğimde aynısı başıma gelmişti. Ben kendim bizzat askerlik şubesine gidip tecil ettirdim okul yapmıyor.
Bana da geldi bugün ama daha 19 değilim 🤣

e-Devlet'te üniversiteye kayıt olmama rağmen tecil sayfasında herhangi bir kaydınız yoktur diyor. Daha saçma olan YÖK sayfasına girince kaydım var olarak gözüküyor varda zaten belgesini bile çıkarttım.
Hocam şubeye gideceksiniz. Eğer İstanbul'un Avrupa yakasındaysanız Sütlüce tarafındaki şubeye gideceksiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı