Üniversiteye Ne Götürülür?

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar programcılığı bölümünü kazandım ve yarın ilk kez üniversitede ders göreceğim. Bilgisayarlar olacak kampüste ancak yanıma ne götürmem gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok. Bilgisayarımı ve defter/kalem götürmeli miyim? Yoksa cebime anahtar, telefon gibi zaruri şeyleri alıp gitsem yeterli mi? Nasıl bir ortam olduğunu bilmediğim için ne yapmam gerektiği konusunda fikrim yok. Üniversiteye araç/gereç olarak ne götürülmeli?

Bana kalırsa ilk haftalardan bir şey götürmene gerek yok fakat yanında not almak için küçük bir cep not defteri ve kalem götürebilirsin, derslerin işlendiği haftalarda da normal bir defter ve bilgisayar götürmeye başlayabilirsin.

Bilgisayar programcılığı bölümünü kazandım ve yarın ilk kez üniversitede ders göreceğim. Bilgisayarlar olacak kampüste ancak yanıma ne götürmem gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok. Bilgisayarımı ve defter/kalem götürmeli miyim? Yoksa cebime anahtar, telefon gibi zaruri şeyleri alıp gitsem yeterli mi? Nasıl bir ortam olduğunu bilmediğim için ne yapmam gerektiği konusunda fikrim yok. Üniversiteye araç/gereç olarak ne götürülmeli?
Yanına 1-2 sayfa yaprak ve 1 adet kalem götürsen yeterli. Kalem yoklamada lazım olur. Genelde ders içeriklerini söylerler istediğini not alırsın. Onun dışında bir şey götürmene gerek yok.

Bir öğrencinin olmazsa olmazı kalem ve defterdir.Muhakkak bulundurun.Öğretmenlerin anlatış stillerini iyi kavrayıp not alma yeteneğinizi geliştirin.

Geri
Yukarı