Ünlü birinden dava yedim

Ya iftira falan yok ya nerden çıkardı bende anlamadım videoyu görsen sende anlarsın zaten ulaşabileceğim bir sosyal medya adresi ver atayım burdan atamıyorum
İnsta hesabım buradaki kullanıcı adımla aynı🫡

Editi beğendim 😃 ama iftiraya girebilir dediğim gibi, sonuçta olmamış bir şeyi oluyor gibi gösteriyor
Yalnız mükemmel edit olmuş ama

Son düzenleme:
Türkiye'de sağlıklı insana pek rastlamanız mümkün değil hocam. Umarım ceza almazsınız ceza alsanız da Türkiye'de hukuki kararların adaletli olmadığına inanıyorum.

Türkiye'de sağlıklı insana pek rastlamanız mümkün değil hocam. Umarım ceza almazsınız ceza alsanız da Türkiye'de hukuki kararların adaletli olmadığına inanıyorum.
Cidden çok şaşırdım bana dava açtığını söylediğinde, ne bileyim güler geçer diye düşünüyordum. Evrim adam kral adam ama onunla ilgili de videom var 61k beğeni aldı (görmüştür hani onu demeye çalışıyorum), gülüp geçtiğine de eminim ama işte bazıları bu konuda çok hassas oluyor demek ki

Bir şey çıktı mı? Mehmet Hocadan beklemezdim böyle bir şey. 18 yaşından küçük birini dava etmek. Kaldır videoyu dersin uyarırsın da senin gelecek nesli yetiştirmen gerekiyor onlara daha reşit olmadan dava açman değil.

Bir şey çıktı mı? Mehmet hocadan beklemezdim böyle bir şey. 18 yaşından küçük birini dava etmek. Kaldır videoyu dersin uyarırsın da senin gelecek nesli yetiştirmen gerekiyor onlara daha reşit olmadan dava açman değil.

Hayır bir şey çıkmadı kendisi de beni zaten engelledi. Dediklerine de katılıyorum. Hiç düşünmemiştim bende

Yeni konular

Geri
Yukarı