Ürün listelemesi yapılacak siteye hosting önerisi

276324

Hectopat
Makaleler
1
İnternet üzerinden (Instagram, e-ticaret siteleri) ürün satışına başlayacağım ve bunun için bir site kurup bu site üzerinden ürün listelemesi yaparak, listelenen ürün altında linkler vereceğim. Örneğin epey.com sitesinde ürünün hangi sitede ne kadar fiyata satıldığını gösteren panel gibi bir panel oluşturup oradan link çıkışı vereceğim. Bunun için en uygun hosting firması ve paketi hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum.

Ben yıllardır Turhost ile çalışıyorum, size de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

WordPress ile yapmayı düşünüyorum. Geçmişte WP ile bayağı uğraşmıştım, yeterince bilgim var.

Belirli bir satış miktarından sonra paylaşımlı hostingler yetersiz gelecektir. VDS/VPS sunucu ihtiyacınız olması durumunda yardımcı olabiliriz.

Belirli bir satış miktarından sonra paylaşımlı hostingler yetersiz gelecektir. VDS/VPS sunucu ihtiyacınız olması durumunda yardımcı olabiliriz.
Teşekkürler. Aslında bu konuda yardımcı olacak çok yer var (r10 üyeliğim ile) ama tabi sizin de teklifinizi listeye alırız.

Teşekkürler. Aslında bu konuda yardımcı olacak çok yer var (r10 üyeliğim ile) ama tabi sizin de teklifinizi listeye alırız.
Rica ederiz, aklınıza takılan herhangi bir soru olursa dilediğiniz gibi sorabilirsiniz.

Rica ederiz, aklınıza takılan herhangi bir soru olursa dilediğiniz gibi sorabilirsiniz.
Şu anda bir WordPress sitesi açacağız ve ben Natro'dan Hosting + Store domain $9,48 yıllık fiyatlandırma aldım. Siz bana daha uyguna sağlayabilirseniz, sizden direkt olarak hizmet alabiliriz. Paket detayını şöyle paylaşayım (Paket 1'i düşünüyoruz);

Başlangıç için yetse bile bir e-ticaret sitesi kuracağınız için bir yerden sonra bu şekilde paylaşımlı hosting paketleri sizin yetersiz gelmeye başlayacaktır. Bu tür durumlarda en uygunu ve en çok performans vereni VDS/VPS sunucu almak olmakta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…