Ürün teslim hızı açısından N11 vs Amazon

Güvenirlik açısından Amazon her açıdan her siteden iyidir. Hız konusunda Amazon için İstanbul'da yaşayan arkadaşlar 1 gün içinde geldiğini söylese de ben ilçede yaşayan birisi olarak ortalama 3-4 uzarsa 5 günde elime ulaşıyor ürünler. N11'de satıcı mağazadan mağazaya değiştiği için hız konusunda net bir şey diyemiyorum ama bir kez N11'den alışveriş yaptım 2 günde ulaşmıştı elime. 1-2 gün sürecek bile olsa Amazon'dan alın kafanız rahat olsun. ( Amazon Prime kullandığımı belirteyim.)

Sen PTT'yi hiç görmemişsin, 8 kilometre mesafedeki mağazadan 40 sayfalık bir kitabı 24 günde getirdiler.

Kardeş ben Papara kart sipariş ettim agt kargodan sence kac günde gelmiştir söyleyimi abartmıyorum yalan yok sadece Papara kart 7 ayda geldi ve cok sinir oldum evi bulamıyorlar dengesizler.

Aslında o agt nin suçu degil tamamıyla Papara'nın. Amazon'da agt kurye ile çalısıyor mesela. Amazon'dan alınan ürünü aynı gün getiriyorlar. Daha dün gece 3 de Amazon'dan sipariş verdim bugun akşam 9 da getirdiler.

Arkadaşlar ilk olarak sizden şunu istiyorum. Herkes ürün almadığı siteye güvenli demesin. Ürün alanlar konuşsun. Sizce N11 mi yoksa Amazon mu daha hızlı ürünü ulaştırıyor?

Amazon'un Türkiye bayisinde alıcağınız ürün varsa Amazon daha hızlı ama malzeme yurtdışından geliyorsa 15 gün falan sürebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı