Ürünüm tahmini kaç güne gelir?

Snoop TOK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yalova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-K
Ryzen 5 1600AF
Kioxia 500 GB M.2 SSD
12 GB RAM
RX 580 8GB
Thermaltake 550 Watt Yarı Modüler PSU
Zalman Z11 NEO
Meslek
Ticaret, Öğrenci
1572618620616.png

Ürünüm tahmini kaç güne gelir?
Eve gelmesini istemiyorum ne yapabilrim?

Bulunduğun PTT şubesini ara takip kodunu ver. Daha sonra belirtirsin. Oralarda biryerde PTT kodu oluşuyor yanılmıyorsam.

Bulunduğun PTT şubesini ara takip kodunu ver. Daha sonra belirtirsin. Oralarda biryerde PTT kodu oluşuyor yanılmıyorsam.
Aynı kod ile takip edilebilliyor yanılmıyorsam ama ilk önce PTT şunesine giriş kaydı yapılması gerekiyor.

Ülkeye giriş yapmış, birkaç gün içerisinde gümrüğe (UKİM/UPİM) girecek ve vergilendirilme sonrası bulunduğunuz ildeki Posta Dağıtım Merkezine (PDM) gönderilecek ardından dağıtıma çıkıp size gelecek. Büyük ihtimalle haftaya elinizde olur eğer Pazartesi-Salı gibi gümrüğe girerse. Teslimat adresi olarak nereyi verdiyseniz oraya gelir, teslimat adresini değiştiremiyorsunuz. Gönderici kimse o değiştirebilir sadece teslimat adresini, o da çok zahmetli bir iş gönderici Çin'de olduğu için.

Aynı kod ile takip edilebilliyor yanılmıyorsam ama ilk önce PTT şunesine giriş kaydı yapılması gerekiyor.
1572619773258.png

Tahmin ettiğim gibi.
Ülkeye giriş yapmış, birkaç gün içerisinde gümrüğe (UKİM/UPİM) girecek ve vergilendirilme sonrası bulunduğunuz ildeki Posta Dağıtım Merkezine (PDM) gönderilecek ardından dağıtıma çıkıp size gelecek. Büyük ihtimalle haftaya elinizde olur eğer Pazartesi-Salı gibi günrüğe girerse. Teslimat adresi olarak nereyi verdiyseniz oraya gelir, teslimat adresini değiştiremiyorsunuz. Gönderici kimse o değiştirebilir sadece teslimat adresini, o da çok zahmetli bir iş gönderici Çin'de olduğu için.
Adresi değiştirmek istemiyorum şubelerinden almak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı