Üs Kurma içeren Survival Oyun Tavsiyesi

Sömürdüğüm oyunlar:
  • 7 Days to Die
  • Factorio
  • Satisfactory
  • Minecraft (çoğu modpackle beraber.)
  • Terraria
  • Starbound
  • Ark
  • Judgment Survival
  • Project Zomboid
  • Kenshi

Bunlar dışında üs kurması zevkli ve detaylı bir oyun arıyorum. Craft sistemi güzel olursa tadından yenmez. Bir de üs kurma dedim ama Prison Architect tarzı tycoonumsu oyunlar aramıyorum.
The Forest oynamadıysan arkadaşlarla uzun süre oynarsınız. Biz 1 gün 11 saat oynadık.

The Forest oynamadıysan arkadaşlarla uzun süre oynarsınız. Biz 1 gün 11 saat oynadık.
The Forest'ı yazma gereği be duymadım. Hiç bir esprisi yok. toplam 5 saat oynadım ve aynı şeylerden bıktım.
The Forest, Raft, Subnautica below Zero, Rust.
Raft düşünüyordum ama pek bilgim yok. O yüzden bir şey soracağım. Oyun sadece gemi üzerinde mi geçiyor?

Subnautica oynadım ama üs kurmak hazır bina parçalarını birleştirmekten ibaret. Bir de Subnautica oynayamıyorum, korkunç geliyor :D.

Tabii üs kurma yönünden biraz zayıf kalıyor ama ben okyanus falan sevdiğimden galiba pek korkmadım eğlenceliydi. Gerilim veriyor ama hikayesinde ilerlerken o gerilim tatlı geliyor.

Tabii üs kurma yönünden biraz zayıf kalıyor ama ben okyanus falan sevdiğimden galiba pek korkmadım eğlenceliydi. Gerilim veriyor ama hikayesinde ilerlerken o gerilim tatlı geliyor.
Ben direk canlıların hareketinden korkuyorum :D. Bir de çok garip tipleri var. Zaten ben normalde hamam böceğinden bile korkarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı