Üst kata internet kablosu nasıl çekilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Modemin bulunduğu yerin üst katına menzil arttırıcı koyabilirsin. Kablosuz olarak bağlanırsın. Veya bir köşeden delik açarak kabloyu yukarı geçirebilirsin.

Üst kata internet kablo dışında çekiyor mu? Eğer çekiyor ise USB olarak internet alan aparatlar var onlar ile baglanabilirsin.
Wifi çekiyor ama prof olarak valo oynuyorum ping değeri etki ediyor bayaa
Duvarı delemezsiniz, değil mi? Havalandırma deliğinden yapabilir misiniz? Uygun mu planınız için?
Yani zemini delemem o zor.
Müsaitse pencereden çekebilirsin. Delmeye de gerek yok. Kablo pencerenin arasında sıkışsa bile hiçbir kayıp olmuyor, pencerenin açılıp kapanmasında da sıkıntı olmuyor. Çok kez bu şekilde kullandım.
Yağmur güneş gibi etkenler zarar vermiyor mu?
Eğer biraz paraya kıyarsanız elektrik üzerinden interneti iletebilirsiniz. Bununla çok rahat edeceğinize inanıyorum. Şöyle rehber olması için bir video bırakıyorum.
Ilgileneceğim teşekkurler
Camdan ver gitsin.
Yani en mantıklı cam gibi geldi herkes cam demiş ama hava şartlarından korkuyorum. Bacadan istemememin sebebi ise kabloya zarar gelebilir.

Yani en mantıklı cam gibi geldi herkes cam demiş ama hava şartlarından korkuyorum. Bacadan istemememin sebebi ise kabloya zarar gelebilir.
Korumayı da halletseniz aslında. Benim aklıma pek fikir gelmedi ama hava şartlarından korumak için bir şekilde etrafını da korusanız.

Korumayı da halletseniz aslında. Benim aklıma pek fikir gelmedi ama hava şartlarından korumak için bir şekilde etrafını da korusanız.
Gittim 25 metre kablo aldım bacayı deldim çektim herkese yardım için teşekkürler konuyu kapatabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı