Üst komşu ses yapıyor

Bu ülkede böyle insanlar çok, bunu kabul ederek yaşıyorsunuz hocam, bu devirde medeni empati kuran insan zor bulunur o yüzden iyi bir komşu bulmanız çok zor.

Nerde atalarımızın söylediği sözler. "Komşu komşunun külüne muhtaçtır." Şimdi komşular birbirlerine sövüp kavga ediyorlar.

Nerde atalarımızın söylediği sözler. "Komşu komşunun külüne muhtaçtır." Şimdi komşular birbirlerine sövüp kavga ediyorlar.
Eğitim eğitim eğitim hep eğitim hocam, eğitimli bir insan böyle saygısızlık yapamaz, çünkü eğitimli insanların büyük çoğunluğu empati kurabilen insanlardır.

Eğer gidip medenice uyardıysanız, apartman yöneticisine konuyu iletmelisiniz. Hala devam ediyorlarsa hukuksal hakkınızı kullanarak mahkemeye verebilirsiniz.

Konuştuysanız ve hala devam ediyorlar ise polise başvurabilirsiniz.

Arkadaşlar ülkemizin insanları garip bizim üst komşu gecenin 1'inde şarkı açıp dinliyor yan komşu desen bağıra bağıra şarkı söylüyor tek çarem kulaklık takıp duymamazlıktan gelmek.

Üzüldüm size.

Ben olsam şikayet etmezdim. Sonuçta çocuk yani, laf anlatamazsın. Tencere tava sesleride büyük ihtimal çocuklardan kaynaklanıyordur. Ama televizyon sesi konusunda biraz daha dikkat edebilirlermiş.
Katılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…