Üst segment telefon önerisi

nurborden

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam, şu anki telefonum S20FE (Exynos) bir önceki telefonum da S10+ idi. Telefonda en çok kameraya önem veren birisi olarak, S10+ galiba kullandığım en iyi telefondu diyebilirim. Bozulunca geçici süreliğine S20FE aldım ve lanet ettim. Kamera averaj, şarjı leş, performans leş anlık olarak.

Artık değiştirme zamanı geldi ve yeni bir telefon almak istiyorum. S24 Ultra boyut sebebiyle elendi. Sanıyorum geriye alınabilecek yine Exynos'lu S24+ kaldı. İnternetten S10+ ile kamera karsilastirmalarini izledim, yemin ederim S10+ daha iyi.

Bu arada MacBook ve AirPods da kullanıyorum acaba IPhone'a mi geçsem diyorum ama yıllardır Android kullanıyorum, yüksek ihtimalle alışmış olduğum konforu yakalayamam.

Sonuç olarak her şeyi iyi para sınırsız Android telefon öneriniz var mı anlık alınabilecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, şu anki telefonum S20FE (Exynos) bir önceki telefonum da S10+ idi. Telefonda en çok kameraya önem veren birisi olarak, S10+ galiba kullandığım en iyi telefondu diyebilirim. Bozulunca geçici süreliğine S20FE aldım ve lanet ettim. Kamera averaj, şarjı leş, performans leş anlık olarak.

Artık değiştirme zamanı geldi ve yeni bir telefon almak istiyorum. S24 Ultra boyut sebebiyle elendi. Sanıyorum geriye alınabilecek yine Exynos'lu S24+ kaldı. İnternetten S10+ ile kamera karsilastirmalarini izledim, yemin ederim S10+ daha iyi.

Bu arada MacBook ve AirPods da kullanıyorum acaba IPhone'a mi geçsem diyorum ama yıllardır Android kullanıyorum, yüksek ihtimalle alışmış olduğum konforu yakalayamam.

Sonuç olarak her şeyi iyi para sınırsız Android telefon öneriniz var mı anlık alınabilecek?
iPhone tercih edebilirsiniz ama istemiyorum dediniz. Eğer bütçe sınırsız ise S24+ alabilirsiniz.

S10+ alın siz. Daha iyi değil, sadece alıştığınız için öyle geliyor. Xiaomi 14, S24+ bakabilirsiniz çok da seçenek yok zaten. Diğer markaların tepe modelleri gelmiyor bize diye biliyorum.

Performans olarak da 20 FE'nin S10'dan kötü olma şansı yok, o da garip

Bu arada ben sizin yerinizde olsam 15 pro'ya geçerdim. Mac ve airpods da varken mükemmel olur.

Son düzenleme:
Android olarak Xiaomi 14 önerirdim ancak Mac kullanıyorsanız iOS almanız daha doğru olur. Bütçe de sınırsızsa 15 Pro'ya geçin derim.
hocam xiaomi kamerasinin s24+ ile karsilastirmalarina baktim, s24+ onde gibi gozukuyor. Video cekimi ve stabilizasyonda da keza ayni sekilde.. O yuzden tercihimi xiaomiden kullanmam gibi geliyor..

Geri
Yukarı