Ütopik bir yerde geçen oyunun adı nedir?

HoL1qan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eskiden derken 5-7 yıl olmuştur, çıkış tarihinin çok eski olduğunu zannetmiyorum. Oyunda ütopik bir yerdeyiz, elimizde birkaç silah var. Silahların özellikleri cisim kesme, cismi hareket ettirme. Örneğin bir boşluk var, oradan geçmemiz gerekiyor. Bir de sütun var. Sütunu çizdiğimiz yerden kesiyor silahımız, diğer silahla da sütunun kesilen parçasına roket koyup hareket ettirip o boşluğa koyup üzerinden geçiyoruz. Çok detaylı hatırlayamıyorum, bu bilgilerle bulabilen olur umarım 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Memoria?

Bu değil ise ben de bir şey bilmiyorum. 🤪

Anlattıkların bu oyunda var.
2019 çıkışlı, olamaz 😎

Bir de bu olabilir:

Memoria?

2019 çıkışlı, olamaz 😎

Bir de bu olabilir:

Ağzımdan aldın hocam, 2019 çıkışlı nasıl olsun, 5-7 yıl diyorum 😄

İkisine de baktım, tahminlerin gerçekten çok yakın YouTube'den oynanış videosunu izlemeden emin olamadım😀

Bir ekleme daha yapayım, mekan olarak çöle benzer bir yer olduğunu anımsadım videoları izleyince, yani sanki farklı bir gezegen gibiydi 😄

Ağzımdan aldın hocam, 2019 çıkışlı nasıl olsun, 5-7 yıl diyorum 😄

İkisine de baktım, tahminlerin gerçekten çok yakın YouTube'den oynanış videosunu izlemeden emin olamadım😀

Bir ekleme daha yapayım, mekan olarak çöle benzer bir yer olduğunu anımsadım videoları izleyince, yani sanki farklı bir gezegen gibiydi 😄
Çöl diyince aklıma Journey geldi.

Arkadaşın bahsettiği oyunu bulmak zor gerçekten. Hem bulmaca ki, bulmaca oyunlarını çok fazla kişi sevmez. Hem de 6-7 senelik diyor.
Aslında Journey'de biraz bulmaca var, çöl var, hem sütünda var (roket yok) hem de 2012 çıkışlı.
Heee adam silah var diyormuş, Journeyde silah yok.

Son düzenleme:
Çöl deyince aklıma journey geldi.

Hocam o değil ama ortam atmosfer ona benziyor 🙂

Arkadaşın bahsettiği oyunu bulmak zor gerçekten. Hem bulmaca ki, bulmaca oyunlarını çok fazla kişi sevmez. Hem de 6-7 senelik diyor.

Ne yazık ki hocam, her yıl birkaç kere aklıma düşer ararım forumlarda ama bulamam, bulsam içim rahatlayacak 😄

Belki BioShock? Çok BioShock'u anımsattı bana.
O olmasa bile yine de bakabilirsiniz güzeldir.

Onu da oynadım, teşekkürler tavsiyen için hocam.
Prototype serisi ya da mirrors Edge serisi olabilir mi?

Yok hocam değil, düşman yoktu hatırladığım kadarıyla prototype ile alakası yok diğer yazdığın oyunu oynamadım ama o da değil 😄

Geri
Yukarı