Steam Üzerinden dolandırılmaya çalışıldım

Xlazer

Hectopat
Bugün akşam bilgisayarımı açtığımda Steam'den mesaj geldiğini gördüm. Mesaja baktım ve şunlar yazıyordu.

1687885477977.png

Hemen baktığımda dolandırıcı olduğunu anladım zaten "commulnlty" yazıyordu. Yarın bir gün başkalarını dolandırmasınlar diye bu fotoğrafı atıyorum.

Bugün akşam bilgisayarımı açtığımda Steam'den mesaj geldiğini gördüm. Mesaja baktım ve şunlar yazıyordu.

Eki Görüntüle 1838682

Hemen baktığımda dolandırıcı olduğunu anladım zaten "commulnlty" yazıyordu. Yarın bir gün başkalarını dolandırmasınlar diye bu fotoğrafı atıyorum.
Bana da böyle arsızlar çok geliyordu arkadaş olarak eskiden eklemişseniz çıkartın sakın tıklamayın taklaya gelirsiniz.

Eki Görüntüle 1838682

Hocam steamden mesajları komple katabilir miyiz ?Arakdaş harici mesaj gelmesin diye bir seçenek var mı ?

İşin garip tarafı hesabıma nasıl ulaşmışlar anlamış değilim hesabın sahibi benim 3-5 arkadaş vardı sizde ekliymişsiniz sonradan şifre falan değiştirdim zaten de içindeki envantere de dokunmamışlar hesaba girememişlerde mesaj nasıl gitmiş anlamış değilim kusura bakmayın rahatsızlık için.

Yeni konular

Geri
Yukarı