Üzmeyecek Sorunsuz Fare Tavsiyesi

Remaster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Müehendisi
Arkadaşlar merhaba,
Claw & Fingertip kullanıyorum.
LOL, PUBG, CS:GO oynuyorum ağırlıklı olarak.
Elim ortalama büyüklükte. Güncel kullandığım mouse Rival 3. Fakat elime biraz ufak kaldığı için sattım. Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Daha önce kullandığım fareler:
Rival 600: Her şeyiyle memnun olduğum bir fareydi. Elime de tam oturdu. Fakat yan bölümlerin zamanla yapışkanının akması sinirimi bozdu.
Rival 110: Aşırı küçük geldi.
Rival 3: Bu da aynı şekilde 110 kadar olmasa da claw tutmama rağmen elimin içinde kayboluyor.

Açıkçası gönlümde Logitech G Pro var ama fiyatı 1100 TL. Açıkçası kablosuz olması tabii ki bir avantaj benim için aradaki fiyat farkı kadar bir getirisi olacağını düşünmüyorum. Bir yandan da iyi bir şey alıp artık mouse değiştirip durmak istemiyorum.
Razer Viper beğendiğim bir fare. Fakat onda da rattle problemi varmış. Ben böyle şeylere aşırı takık olduğum için sıkıntı.
Rival 600 daha önce kullandım fakat yukarıda bahsettiğim problemden ötürü sıcak bakmıyorum.
DeathAdder V2 ise şu anda almaya en yakın olduğum model. Bunda da tek korkum Click'lerin olduğu yer girintili, sitesinden baktım claw tutuş için de uygun olduğu belirtilmiş ama kafamda soru işareti var.( Rival modellerindeki gibi dümdüz değil ve claw tutarken sıkıntı yaratır mı bilmiyorum). Malum gidip bir yerde deneyemiyorum da.
G403 Wireless var, ama ona da o parayı verdikten sonra G Pro Wireless daha mantıklı geliyor.
Corsair tarafında ise pek beğendiğim bir model olmadı. Ironclaw olabilir belki ama bunun hakkında da olumlu olumsuz pek bir yorum göremedim.

Tam bir çıkmaza girdim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu arada kablosuz model önerecekseniz pilli olmasın lütfen. 1K bütçeyi gözden çıkardım ama 500 TL civarlarına aynı kalitelerde fareler de olduğu için sırf kablosuz özelliğine o kadar para veresim gelmiyor.

Ben sadece 120 TL'ye aldım 1200DPI rengarenk ve tam elinize göre arkadaşlarım da aldı hepsi memnun modeli de:
Trust GTX 105

Tam bir çıkmaza girdim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu arada kablosuz model önerecekseniz pilli olmasın lütfen. 1K bütçeyi gözden çıkardım ama 500 TL civarlarına aynı kalitelerde fareler de olduğu için sırf kablosuz özelliğine o kadar para veresim gelmiyor.

Bu kablolu ve kablosu da gayet uzun bizim televizyona bağlayıp koltuktan rahatça kontrol edebiliyorum ve katlaması falan da kolay ayrıca kablosu çok güzel görünüyor bilgisayarınız laptop değilse KESİNLİKLE alın! Laptoptan da çok güzel

NOT: DPI ayarı var 1200 ila 800 arasında değiştirebiliyorsunuz

Logitech G305 modeline bakabilirsiniz kablosuz olarak.

Küçük mouse istemiyorum.

Ben sadece 120 TL'ye aldım 1200DPI rengarenk ve tam elinize göre arkadaşlarım da aldı hepsi memnun modeli de:
Trust GTX 105

Bu kablolu ve kablosu da gayet uzun bizim televizyona bağlayıp koltuktan rahatça kontrol edebiliyorum ve katlaması falan da kolay ayrıca kablosu çok güzel görünüyor bilgisayarınız laptop değilse KESİNLİKLE alın! Laptoptan da çok güzel

NOT: DPI ayarı var 1200 ila 800 arasında değiştirebiliyorsunuz

Malzeme kalitesi daha iyi bir fare istiyorum. Bunlardan kullandım.

Glorious Model D veya O'ya bakabilirsiniz. Viper Ultimate da önerebilirim ama kablo rattle var mı bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı