Ugreen vs Anker powerbank

Poisonn

Centipat
Yer
Bursa
En az 10000 mAh pil gücü ve en fazla 1000TL bütçe ile powerbank almak istiyorum. Ugreen ve Anker arasında kaldım. Başka önerilere açığım. En fazla 1000TL dedim ancak daha düşük fiyat çok daha işime gelir kesinlikle. Ama daha az fiyat vermek için kalitesiz ürün almak istemiyorum. F/P ürün istiyorum anlayacağınız. Bir de attığım ürünler arasındaki fiyat farkı ödemeye değer mi?

Eğer boyut çok dert etmezseniz, çılgın bir kapasite olsun derseniz aşağıdaki ürünü önerebilirim. Şarjını bitirmek zor :)

Fiyatına göre iyi bir olduğunu düşünüyorum ancak ağır bayağı. 20w ile şarj edebiliyor, giriş çıkış portları gayet yeterli.

Kullanacağın telefon/cihaz kaç watt şarj destekliyor?

Samsung Galaxy A71 için kullanacağım, 25 watt sanırım.

Eğer boyut çok dert etmezseniz, çılgın bir kapasite olsun derseniz aşağıdaki ürünü önerebilirim. Şarjını bitirmek zor :)

Fiyatına göre iyi bir olduğunu düşünüyorum ancak ağır bayağı. 20W ile şarj edebiliyor, giriş çıkış portları gayet yeterli.

Bu ürünü görene kadar çok dert etmemiştim ancak bu kadar olmaz hocam bu nedir ya tuğla gibi. Ayrıca sadece telefonum için kullanacağım bu kadar kapasite gereksiz ama sağ olun.

Samsung Galaxy A71 için kullanacağım, 25 watt sanırım.

Bu ürünü görene kadar çok dert etmemiştim ancak bu kadar olmaz hocam bu nedir ya tuğla gibi. Ayrıca sadece telefonum için kullanacağım bu kadar kapasite gereksiz ama sağ olun.
Hocam Xiaomi 3 20000mAh ürününe de bakın.

Geri
Yukarı