UHD Graphics 630 sisteme nasıl sanal macOS kurulur?

Selamlar. Cihazıma OS X olsa bile bir sanal bir macOS kurmak istiyorum. Sanal Windows gibi ISO'yu başlat tık çalıssın istiyorum mümkün mü?
Bunu en kolayca yapmamın bir yola var hiç uğraş olmadan. MacOS'i ISO şeklinde indriebilir miyim?
Evet. Bunu yapmak mümkün. Technopat’ta macOS kategorisine girin. Oradan sanal makine imajlarını indirebilirsiniz. 4 GB RAM çok yeterli olmasa da işinizi görecektir muhtemelen. Kurulumu VMware ile yapmanız daha sağlıklı olur. VirtualBox’ta macOS çok iyi çalışmıyor diyebilirim. Rehber olarak @Silinen üye ‘nin attığı rehbere bakabilirsiniz. Ayrıca macOS için 60-70 GB yer ayırmanız daha mantıklı olur.

Not: Sisteminiz ile isterseniz Hackintosh bile yapabilirsiniz. Hackintosh sanal makineye göre çok daha hızlı olacaktır ancak bu size kalmış bir seçim.

Son düzenleme:
Evet. Bunu yapmak mümkün. Technopat'ta macOS kategorisine girin. Oradan sanal makine imajlarını indirebilirsiniz. 4 GB RAM çok yeterli olmasa da işinizi görecektir muhtemelen. Kurulumu VMware ile yapmanız daha sağlıklı olur. VirtualBox'ta macOS çok iyi çalışmıyor diyebilirim. Rehber olarak @serdar t‘nin attığı rehbere bakabilirsiniz. Ayrıca macOS için 60-70 GB yer ayırmanız daha mantıklı olur.

Not: Sisteminiz ile isterseniz Hackintosh bile yapabilirsiniz. Hackintosh sanal makineye göre çok daha hızlı olacaktır ancak bu size kalmış bir seçim.

Hackintosh kurmak istiyorum ama elimde bir flash bellek yok ve bilgisayar bozulur diye de bir korku yok değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı