ULTIMA-3060Ti alınır mı?

@akrepadammm anakart giriş seviyesi kalıyor. Tavsiye olarak paylaştığım sistemi almanız daha iyi olur. Bence daha uygun fiyata yakında RTX 3060 Ti sistemler gelecektir. Ama bekleyemem derseniz alabilirsiniz.

Alınır ancak anakart giriş seviyesi o yüzden tavsiye etmem.

Bu sistemi az daha para koyup alın. Anakartınız bu bütçede Prime değil TUF olsa daha iyi olur.

Bu attığınız sistemide alabilirim fiyatların düşüceğini düşünmediğim ötürü biran önce almak istiyorum aslında malum çip krizi , dolar v.s.

@akrepadammm o zaman attığım sistemi almanız daha doğru olacaktır. Hayırlı olsun.
Teşekkürler. Dün ince hesaptan cuma gecesi indirimlerinde şu sistemi almıştım işlemcisini R5600x e yükseltip ama konu açtığımda forumdaki arkadaşlar bu sistemin ekran kartı ve işlemci haricinde çok kötü olduğunu söyleyince iade etmiştim şimdi bu attığınız sistem benimde hoşuma gitti tekrardan teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Inkedindir (3)_LI.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 53
@akrepadammm bende iade etmeniz gerektiğini söyleyen kisilerden biriyim diye hatırlıyorum. Çok mantıklı bir karar vermiş oldunuz. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…