Ultima 3600 alınır mı?

josephwhite

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Bu siteden bu hazır sistemi almak mantıklı mıdır sizce? Sistemde bir tek kasa içime sinmedi, önü mesh değil. PSU hakkında da çok bilgim yok, başıma çok sorun açar mı? Bu fiyata daha iyi bir hazır sistem bulabilir ya da kendim bir sistem toplayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel sistem ama kendiniz toplamayı düşünürseniz daha iyisi toplanır. Hazır alacağım diyorsanız sorunsuz güzel bir sistem.

Sorunlu parça yok güzel sistem.

Bu sitenin sistemleri neden bu kadar ucuz çözemiyorum. Araştırmak lazım...
Aynen. İşlemci+ekran kartı+anakart sistemin parasına yetişiyor neredeyse.

Edit:İndirim varmış.
Sistemin güvenilir olup olmadığına dair bilginiz var mı acaba?
Güzel sistem ama kendiniz toplamayı düşünürseniz daha iyisi toplanır. Hazır alacağım diyorsanız sorunsuz güzel bir sistem.
Kendim toplamaya çalışınca daha büyük fiyatlar çıkıyor hep, bir de bilmediğim satıcılardan tek tek almak uğraştırıcı ve riskli geliyor, hazır sistemler üzerinde değişiklik yaparak almayı denedim o da olmadı en uygun sistem ve site bu olarak gözüme çarptı, sadece önü mesh olmadığı için kasa içime sinmedi bu sistemde

Sistemin güvenilir olup olmadığına dair bilginiz var mı acaba?

Kendim toplamaya çalışınca daha büyük fiyatlar çıkıyor hep, bir de bilmediğim satıcılardan tek tek almak uğraştırıcı ve riskli geliyor, hazır sistemler üzerinde değişiklik yaparak almayı denedim o da olmadı en uygun sistem ve site bu olarak gözüme çarptı, sadece önü mesh olmadığı için kasa içime sinmedi bu sistemde.

Yani PSU giriş seviyesi, anakart çok iyi değil, kasa iyi hava alır mı bilemiyorum. Ama bu fiyata bunlar göz ardı edilebilir bir hazır sistem için. Ben de sistem topladım ve ayrı ayrı bayağı ucuza denk geliyor. Size de öneririm. Teslimat konusunda bir sorun yaşamadım fakat toplarken biraz zorlandım bazı hatalar yaptım ama o da benim eşekliğim hiç araştırmadan kafama gör yaptım. Azıcık YouTube'dan göz atınca çok da zor olmuyor. Çok zor da değil aslında dediğim gibi benim hatam. Yalnız size tavsiyem kablolamayı en sona bırakmayın. Onun dışında ayrı ayrı hem HB N11 Trendyol tarzı yerlerdeki indirimlerden daha fazla yararlanırsınız hem de içinize daha çok siner.

Herhangi bir sorun yaşadınız mı? Kutuları ve garanti belgeleri eksiksiz miydi özellikle de işlemcinin?
Herhangi bir sorun yaşamadım. Ekran kartı, ram, anakartın kutuları elimde. İşlemcinin kutusunun olup olmadığından tam emin değilim şuan. Kutuları paketleyip, başka bir yere koyduğum için yanımda değiller ve bakamıyorum. Ancak işlemcinin MPK olduğu belirtilmiş. Bildiğim kadarıyla kutusuz olduğu anlamına geliyor. Faturanız e-postanıza geliyor.

Geri
Yukarı