ULTIMA-6700XT AMD Ryzen 5 5600 Sistem Nasıldır

Juggernaut58

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistem çok güzel watman hatasi tamamen nasip kısmet. Ben 7 aydir miningli XFX 6600 kullanıyorum 1 kere watman almadım ama alanlarda var bütçeniz varsa sivi sogutma ekleyin ama bence sistemi alıp deneyin isinma olursa sogutucu sonradan alırsınız.

Selamünaleyküm ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR sistem nasıl? 6700 XT beni WattMan hatası coil whine falan yaşatır mı? Kafam rahat olsun istiyorum bir de anakartı B550 yapacağım onda yanına başka bir SSD ya da HDD falan koyabiliyoruz değil mi? Sıvı soğutucuya gerek var mı?
Sistem fena değil ama daha ucuza gelsin derseniz bu sistemin kasayı Asus Tuf GT301 yapıp almak daha mantıklı. Ayrıca anakartta B550 seçeneği yok.

A520m nasıl? İyi midir uzun süre götürür mü? Başka bi ssd hdd slotu falan var mı ben pek bilmiyorum da bide direk soğutucuyu şimdi alsam daha iyi olmazmı ne alayım?
Sistem fena değil ama daha ucuza gelsin derseniz bu sistemin kasayı Asus Tuf GT301 yapıp almak daha mantıklı. Ayrıca anakartta B550 seçeneği yok.

Hocam sistem çok güzel watman hatasi tamamen nasip kısmet. Ben 7 aydir miningli XFX 6600 kullanıyorum 1 kere watman almadım ama alanlarda var bütçeniz varsa sivi sogutma ekleyin ama bence sistemi alıp deneyin isinma olursa sogutucu sonradan alırsınız.
Peki wattman yaşasam garanti iade falan oluyo mu düzeliyo mu?

A520m nasıl? İyi midir uzun süre götürür mü? Başka bi ssd hdd slotu falan var mı ben pek bilmiyorum da bide direk soğutucuyu şimdi alsam daha iyi olmazmı ne alayım?

Peki wattman yaşasam garanti iade falan oluyo mu düzeliyo mu?
B450 daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı