ULTIMA-AMP3060 sistem alınır mı?

Coskunturkben

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'su idare eder, çok çok iyi de değil kötü de değil. Zotac bilinen bir marka, soğutma tarafında tabi MSI gibi markaların arkasında kalıyor ancak alınır. İş görür, şu anın piyasasına göre alınabilir bir sistem.

Troll konu falan mı Zotac ilk defa duymuşsunuz bana troll gibi geldi ama kasada hiçbir sorunu yok çok uygun her oyunu utra oynatır ama ne bileyim troll gibi.

Troll konu falan mı Zotac ilk defa duymuşsunuz bana troll gibi geldi ama kasada hiçbir sorunu yok çok uygun her oyunu utra oynatır ama ne bileyim troll gibi.
Ben de bu konularla ilgilenmezken bilmiyordum, başkaları da bilmeyebilir. Ağızlarda hep MSI, ASUS sözleri dolanırken bu normal.

Ben de bu konularla ilgilenmezken bilmiyordum, başkaları da bilmeyebilir. Ağızlarda hep MSI, ASUS sözleri dolanırken bu normal.

Evet haklısınız ancak Zotac markasını sistem arayışında olan biri duyar ancak sistem cidden F/P koşup alınacak sistemlerden.

ULTIMA-3060 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF RTX 3060 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR hocam bu daha iyidir ekran kartı olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…