Uncharted Remake saçma mı?

salatamai

Picopat
Daha fazla  
The Last of Us Part 1'de en azından Türkçe dublaj eklendi oyundan alınan zevk benim için arttı ama zaten nathan drake Collection gibi Türkçe dublaj hazır bir paket varken Uncharted 1 remake gereksiz bence. Uncharted 2 ve Uncharted 3 remake yapılana kadar yıl 2027-2029 arası olur. Mesela Uncharted serisini oynamak için Uncharted 1 remake sürümden sonra Uncharted 2 Remastered sürümünü oynamak garip gelebilir. Ya da Uncharted 1 remake PC'ye gelse bile Uncharted 1'den Uncharted 4'e atlamak saçma olur.

Keşke tüm seriyi bilgisayara getirseler. Zamanında tüm seriyi oynama fırsatı buldum tadfı damağımda kaldı.
Ben PS5'ten oynuyorum mesela The Last of Us Part 1'e Türkçe dublaj eklenmeseydi alınmazdı benim için.The Last of Us 2 Remastered yükseltme yerine Tam oyun olarak gelse yine alınmazdı.

Sadece ilk oyun değil de üç oyun direkt olarak Remake halinde PC'ye gelirse fiyat fark etmeksizin alırım. Özellikle üçüncü oyunu deli gibi Multiplayer oynardık o günleri hala özlüyorum desem yalan olmaz sanırım.
2. oyunun ve 3. oyunun Remake sürümlerinin tamamlanması ve PC'ye gelmeleri PS5 neslinin sonu olur muhtemelen o zaman kadarda beklemeye deymez bence aynı oyun sonuçta.

2. oyunun ve 3. oyunun Remake sürümlerinin tamamlanması ve PC'ye gelmeleri PS5 neslinin sonu olur muhtemelen o zaman kadarda beklemeye değmez bence aynı oyun sonuçta.
Remake olursa yeni nesil grafiklerle ve oynanışı vs. güncelleyerek getirirler diye düşünüyorum, o yüzden oynanır her türlü ama evet eski nesil oldukları için PC portu oyunu baştan yapmak gibi bir şey olur herhalde.

Geri
Yukarı