Underrated anime önerisi

Kesinlikle katılıyorum. Denizaltı sahnesinde eski piyano klasiklerinden olan Chopin müziği ile gösterilen ufak video beni çok etkilemişti hala ara sıra açar tekrar tekrar izlerim.
Yazdığın manga spoilerini düzeltmen iyi olmuş, animeden sonra mangasını okuyanların yaşayacağı duyguları merak ediyorum. Aslında Tsukumizu'nun diğer bir serisi olan Shimeji Simulation'da Chito ve Yuuri'yi görüyoruz ve bu akıllara paralel evrenleri getiriyor. Diğer bir evrene geçmiş olabilirler ancak diğer yapımını bitirmediğim için kesin bir yorum yapamam. Mangasını Türkçeye çeviren arkadaş yeni başlamıştı ben baktığımda ancak gecen hafta çeviriyi tamamlamış ve seri tamamen Türkçe bir şekilde okunabilir olmuş.

Yazdığın manga spoilerini düzeltmen iyi olmuş, animeden sonra mangasını okuyanların yaşayacağı duyguları merak ediyorum. Aslında Tsukumizu'nun diğer bir serisi olan Shimeji Simulation'da Chito ve Yuuri'yi görüyoruz ve bu akıllara paralel evrenleri getiriyor. Diğer bir evrene geçmiş olabilirler ancak diğer yapımını bitirmediğim için kesin bir yorum yapamam. Mangasını Türkçeye çeviren arkadaş yeni başlamıştı ben baktığımda ancak gecen hafta çeviriyi tamamlamış ve seri tamamen Türkçe bir şekilde okunabilir olmuş.
Çevirisi yapan arkadaşı tanıyorum çok kez konuşmasını yapmıştık Shimeji Simulation hakkında. Tsukumizu'nun yapımları bir başka oluyor.

Çevirisi yapan arkadaşı tanıyorum çok kez konuşmasını yapmıştık Shimeji Simulation hakkında. Tsukumizu'nun yapımları bir başka oluyor.
Bende sosyal medya uygulamalarını kaldırmadan önce kendisiyle konuşmuştum. Çok az kişinin okuyacağını bile bile ücretsiz bir şekilde çevirmesini takdir ediyorum. İlk başladığımda İngilizcem yeterli olmadığı için bırakmıştım, şimdi İngilizcesini okuyacaktım girip bir bakayım dedim ve şaşırdım. Tamamı Türkçeye çevrilmiş. Artık müsait olduğumda bende seriyi bitireceğim, Fefnir hocanın eline sağlık.

Bende sosyal medya uygulamalarını kaldırmadan önce kendisiyle konuşmuştum. Çok az kişinin okuyacağını bile bile ücretsiz bir şekilde çevirmesini takdir ediyorum. İlk başladığımda ingilizcem yeterli olmadığı için bırakmıştım, şimdi ingilizcesini okuyacaktım girip bir bakayım dedim ve şaşırdım. Tamamı Türkçeye çevrilmiş. Artık müsait olduğumda bende seriyi bitireceğim, fefnir hocanın eline sağlık.

Asıl ben rica ederim çeviri beklediğimden kısa sürede bitti sizin gibi okurlarım olduğu sürece ben bu işlere ücretsiz olarak devam etmeyi sürdüreceğim yeniden teşekkür ederim iyi günler rouly bey.

Asıl ben rica ederim çeviri beklediğimden kısa sürede bitti sizin gibi okurlarım olduğu sürece ben bu işlere ücretsiz olarak devam etmeyi sürdüreceğim yeniden teşekkür ederim iyi günler rouly bey.
Seni burada göreceğim asla aklıma gelmezdi. Kulakların mı çınladı hocam? Burada senin hakkında konuştuğumuzu nereden öğrendin? Az önce Disqus'tan yorum yapmıştım ama oradan görmen mümkün değil :D.

Çeviriyi tamamlaman zaten şok etmişti, şimdi senden bahsedeli bir saat olmadan burada görmek çok şaşırtıcı 🙂.

Son düzenleme:
Seni burada göreceğim asla aklıma gelmezdi. Kulakların mı çınladı hocam? Burada senin hakkında konuştuğumuzu nereden öğrendin? Az önce Disqus'tan yorum yapmıştım ama oradan görmen mümkün değil :D.
hahaha ben bilirim. eğer daha çok konuşmak isterseniz Girls last tour ve Shimeji simulation üzerine açtığım bir discord sunucusu var oraya gelebilirsiniz?

hahaha ben bilirim. eğer daha çok konuşmak isterseniz Girls last tour ve Shimeji simulation üzerine açtığım bir discord sunucusu var oraya gelebilirsiniz?
Link atarsan buradan engellenebilir. Shimeji simulation finaline yaptığım yoruma atarsan gelebilirim.

School Rumble, Detroit Metal City, Magi, Wolf's Rain, Trigun, Noir, Steins Gate, Rainbow, Darker Than Black.

-Magi ve Steins Gate daha bilinir seriler diğerleri arasından.
-Trigun yeniden çekilecek sanırım, kaliteli bir yapımdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı