Sürprizbozan Undertale Undyne Mettaton neden aramadı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oyunbekleyen

Decapat
Daha fazla  
Undertale iyi son yapıyordum hiç kimseyi öldürmedim Undyne ve Papyrus ile arkadaş oldum. Mettaton ile reytingi fulledim herkese iyi davrandım ama dövüş sonrası Undyne mektup için beni aramadı. Neden olabilir? Yardım edebilir misiniz?

Asgore ile savaşta iken sona doğru bağışla kısmı geri geliyor bağlışla mı dedin yoksa saldırmaya devam mı ettin?

Oyunu oynamaya devam edin, Flowey boss fight'ından sonra Flowey size tekrar bir şans daha verip herkesle arkadaş olmanı söyleyip eski kayıt dosyasını yükleyecek, o zaman arıyor Undyne.

Oyunu oynamaya devam edin, Flowey boss fight'ından sonra Flowey size tekrar bir şans daha verip herkesle arkadaş olmanı söyleyip eski kayıt dosyasını yükleyecek, o zaman arıyor Undyne.
Aynen hocamın dediği gibi. Eski kayıta döndüğünüzde geri dönün. Tam Core çıkışından MTT Hotel'e giriceğiniz zaman Undyne sizi arayacak.

Metaton ile savaştıktan sonra asgore ile savaşmadım.
Asgore’a saldırarak canını aşırı derece azaltın çok az canı kaldığında bağışla kısmı kırık bir şekilde geri geliyor. Bağışlaya bastıktan sonra başka biri ile daha dövüşeceksin, süpriz olsun. Onu da yendikten sonra onu da bağışla, o zaman seni arayacaklar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı