"Unexpected disk identifier: diskOS2" Hatası

mrvuvcu

Hectopat
Merhabalar, az önce kurmuş olduğum OS X Yosemite'de kurulum rehberini adım adım takip ederken karşıma bir sorun çıktı.
CloverConfiguratordan extra > Mount EFI dediğim zaman karşıma "unexpected disk identifier: disk0s2" hatası çıkıyor ve Continue veya Stop seçeneklerini ayrı ayrı denemiş olmama rağmen bir çözüm elde edemedim. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

@montezuma yardim ihtiyacim biraz acil

Bu bir hata değil. Birden çok disk bölüntüsü var ise bunu görebilirsin. Burada senin yaşadığın sorun ne peki?

Terminal icinde diskutil list yazıp çıkan sonucu paylaşırmisin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Buyurun

Dosya Ekleri

• 1463084637378-546542934.jpg
    1463084637378-546542934.jpg
    398,2 KB · Görüntüleme: 257
Disk0S2 Windows EFI . Sen bunu mount ettiğinde sana verdiği uyarıdan sonra continue dediğinde no name adında bir disk bölüntüsünün mount edilmesi gerekiyor. Bu Bölüntünun mount edildiğini disk izlencelerinden teyit et.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Farklı bir yol izleyerek buldum. Fakat şimdide Clover Configurator 3.19u açtığımda üst kısmında çıkması gereken listeler çıkmıyor. Nedeni ne olabilir ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı