Çözüldü Unexpected kernel mode trap hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Resul.A

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bu gün bilgisayarı açıp 2 tane yeni gelen windows güvenlik güncelleştirmelerini yükledim. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu hatayı alıyorum. Başlangıç onarmada geri yüklemeyi denedim ama windows logosunda kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Windows 8.1 ındustry pro 64 bit kurulu.
Anakarttım: Asus p5kpl am-se
@Recep Baltaş @MF
Edit: Sistem bir kaç başlangıç onarma denemesinden sonra açıldı. Minidump dosyasını upload ediyorum. Daha öncede başıma gelen hata neyden kaynaklanıyor söylerseniz sevinirim.
Meet Google Drive – One place for all your files

Sorunu tekrar yaşıyorum ve ne yaptıysam düzelmedi. Şuan güvenli modda açık bilgisayar lütfen yardımcı olun. Son çare olan formatı yapmak istemiyorum:lanet: Minidump dosyasını yanlış paylaştığımı farkettim. Tekrar paylaşıyorum.032815-30484-01.rar - Google Drive

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Mcafee güvenli modda kaldırınca sorun düzeldi. Bana ücretsiz olarak hafif ve güvenli bir antivirüs yazılımı önerir misiniz? @Murat5038

Ben harici antivirüs kullanmıyorum. Güncelleştirmeleri felan takip edince Windows'un içinde gelen yetiyor.
Antivürüs yüklersem sistem 2 hafta gitmeden çöküyor. Yüklemedim mi en az 2 ay gidiyor.

Ben her ne kadar bilinçli bilgisayar kullanıyor olsam da internetten kartla alışveriş ve fatura ödeme yaptığım için içime şüphe düşüyor. Mcafee Ttnet'in ücretsiz lisans verdiği internet güvenliği de olan iyi bir yazılımdı ama son Windows güncelleştirmeleri ile uyumsuzluk gösterdi herhalde. Şuan ne yapsam bilemiyorum :lanet:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı