"Unexpected store exception" Hatası

Vinsinity

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Yazılım
Merhaba Arkadaşlar,

Bilgisayarıma defalarca format atmama rağmen bu sorunu çözemedim. Bilgisayarı aktif kullanırken hiç bir şekilde bu hatayı vermiyor. Ne zaman bilgisayarı bırakıp başından kalkayım sanki beni bekliyor gibi mavi ekran veriyor. Windows 7'de böyle bir sıkıntı yoktu. Windows 10 kurduktan sonra böyle oldu sistem.

Dip Not: Minidump isteyen arkadaşlar; Tamamlandı kısmı %0 da günlerce takılıyor ve hiç bir şekilde minidump dosyası oluşturmuyor.

Artık bu sorun yüzünden Windows 7'ye tekrar döneceğim neredeyse. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Atabilirsin ancak çözer demem çünkü dosyaları paylaşmadan nerede sorun tam bilinmez.

Sanırım sorunu buldum hocam. Format atmaya çalışırken %44'de hata veriyor bilgisayar. Daha sonra tekrar kuruluma geçmek istediğimde bu disk bozulmak üzere gibi bir hata verip yine %44'de yüklemeyi durduruyor. Bugün bir SSD siparişi verdim geldikten sonra tekrar deneyeceğim.

Sanırım sorunu buldum hocam. Format atmaya çalışırken %44'de hata veriyor bilgisayar. Daha sonra tekrar kuruluma geçmek istediğimde bu disk bozulmak üzere gibi bir hata verip yine %44'de yüklemeyi durduruyor. Bugün bir SSD siparişi verdim geldikten sonra tekrar deneyeceğim.
Merhaba, laptop ile ilgili aynı sorunu ben de yaşıyorum. Neredeyse 4 yıl olmuş fakat sizin mesajınız benim çözümüm olabilir. SSD'ye geçtikten sonra sorununuz düzeldi mi ?

Geri
Yukarı