UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP hatası

maymun353

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Son birkaç gündür gördüğünüz mavi ekran hatasını alıyorum.
Minidump linki: Google Drive: Sign-in
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dostlar sanırım sorunu çözdüm. Emin olduğum zaman detaylı bir şekilde çözümünü aktaracağım.

Son düzenleme:
Çözümünüzü yazarsanız sevinirim :)

Hocam sorunu çözdüğümü sanmıştım, ancak çözemedim. Birkaç gün beklemek istemiştim çözümü paylaşmadan önce ancak tutmadığını görünce araştırmaya devam ettim. Halen araştırıyorum, halen çözebilmiş değilim. Aldığım hatanın ekran kartı sürücülerden kaynaklanabilecek bir hata olduğunu öğrendim ancak (Dell marka laptop kullanıyorum) hem bilgisayar üreticisinin sitesinden hem GeForce Experience'tan hem direkt NVIDIA'nın web sitesinden indirdiğim sürücüleri önceki sürücüleri silerek kurmama rağmen sorunu çözemedim.

Hocam sorunu çözdüğümü sanmıştım, ancak çözemedim. Birkaç gün beklemek istemiştim çözümü paylaşmadan önce ancak tutmadığını görünce araştırmaya devam ettim. Halen araştırıyorum, halen çözebilmiş değilim. Aldığım hatanın ekran kartı sürücülerden kaynaklanabilecek bir hata olduğunu öğrendim ancak (Dell marka laptop kullanıyorum) hem bilgisayar üreticisinin sitesinden hem GeForce Experience'tan hem direkt NVIDIA'nın web sitesinden indirdiğim sürücüleri önceki sürücüleri silerek kurmama rağmen sorunu çözemedim.

Minidumpları paylaşın biz çözelim o hâlde :)

minidump.rar hocam zahmet olmazsa bu linki dener misiniz?

DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp güncel sürücüyü kurun. DDU kullanım rehberi aşağıda mevcut.

DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp güncel sürücüyü kurun. DDU kullanım rehberi aşağıda mevcut.

Maalesef, NVIDIA'nın sitesindeki sürücüyü kurdum Windows 10 64 Bit için ancak yine de düzelmedi, son minidump burada

Maalesef, NVIDIA'nın sitesindeki sürücüyü kurdum Windows 10 64 Bit için ancak yine de düzelmedi, son minidump burada

Dostlar yaptığım şeyi yazacağım kesin çözüm mü emin değilim. DDU'dan sürücülerimi temizledikten sonra bilgisayara NVIDIA Control panel ile beraber gelen sürücünün de yüklendiğini gördüm. Bunu fark ettikten sonra aygıt yüklemeyi kapattım ve DDU ile yeniden sürücüleri temizledikten sonra yeni sürücüyü öyle kurdum. 3 gün içinde henüz bir sıkıntı yaşamadım. Yaşarsam güncelleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı